Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szezso15

    addikt

    Sziasztok!
    Jelenleg egy hTC One (M7) boldog tulajdonosa vagyok, de kifutott alóla a támogatás, meg külsőre is eléggé megviselt, így cserélném. :) G3-ban gondolkozom, abból is a 2/16-osban, diákként nem fussa a Snap805-ösre. :)

    Az első hsz végigolvasása után még lenne pár kérdésem. Az elvárásaim lennének, hogy jó minőségben tudjak fülessel zenét hallgatni (ez nagyon fontos, mivel rengeteget ingázok), viszonylag tűrhető legyen az akksiidő (a hTC-m 2-2,5 órát bír bekapcsolt kijelzővel). Nem játszok telefonon, csak nagyon ritkán, akkor se komoly grafikájú dolgokkal (arra ott az iPad meg a PC), szóval remélem nem lesz annyira feltűnő a SoC gyengesége a kijelzőhöz mérten. Néha Facebook, Messengert gyakran használok, Instagram, böngészés, nagyjából ennyi.

    Aki esetleg használ Greenify-t, leírhatná, hogy javít-e valamit a RAM-helyzeten, én mindent, de tényleg mindent fagyasztok azonnal, amint lehet (és így tud a telefonom 2-2,5 óra SOT-ot...).

    Ennyi lenne, bocsi a hosszú írásért! Karácsony/újév körül venném, ha sikerrel bennmaradtam az egyetemen. :D

    *Hajrá Loki!* i15+

Új hozzászólás Aktív témák