Új hozzászólás Aktív témák

  • yeppy83

    csendes tag

    Egy kis érdekesség:

    A hétvégén sikeresen kiverték a telót a kezemből, és hogy essen a földre, hát persze, hogy pontosan úgy, hogy bereccsent a digitizer.. használni nem tudtam mint általában mindenki. Maradt a szerviz.
    Reggel beballagok az LG-be és mondom a problémát, de hozzátettem, hogy a 2 hónapja amikor kicserélték a burkolatomat mert alul felül meg volt repedve ami másoknak is, nah az megint el volt repedve.
    Erre mondja a jóember, hogy megpróbálják lelevelezni az LG-vel hogy garizzák le, ha nem megy akkor fizetős.
    Mondom fasza, próba cseresznye.
    kb 2h múlva kapom a hívást, hogy hát sajnos nem sikerült így marad a fizető, gondoltam nahát nahát.
    kb 1h rá jön az sms hogy elkészült.
    bemegyek és most jön a slusszpoén. szarabb kijelzőt kaptam bele mint ami volt.
    Ki volt állítva egy másik G3 tapogatóba, és annak sokkal szebb volt a kijelzője, valahogy az enyém olyan fakó volt és élettelen. Szóltam, hogy ez így nem lesz oké. Kihoztak egy másik szerelés alatt álló telcsit. És annak is ugyan olyan fakó volt. Azt mondta, ez van kicserélhetjük egy másikra de az is valszeg ilyen lesz.
    Felbontás, érzékelés, reagálás minden oké volt, csak a szív ami satnyább...
    Most vagy átbaszarintottak vagy az LG lehet visszavett a kijelzők fényerejéből és színtelítettségéből, hogy ne melegedjen annyira a burkolat.

    Szerintetek ?

Új hozzászólás Aktív témák