Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Danny365 #28877 üzenetére

    Jah...Van. Csak én nem egyszer futok ki a 2GB korlátomból, pedig semmi extra...Nem nézek full movie-kat Youtube-on. Akinek meg 500Mb ill 1GB van, nem is értem hogy tudja beosztani 1 hónapra. :U
    Alapból 2GB-nak kellene lennie minden csomagban, a jobbakban meg 4GB...De ezt tudjuk. Ez Magyarország.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • DonMaster

    addikt

    válasz Danny365 #28877 üzenetére

    ez igaz legyen, de ha már tellik erre a drága mobil netre akkor meg az a kis pár perc gsm hivásra is kilehet szoritani .ésnem kell b.. viberrel, persze otthon wifi-vel rendben van, bár az sincs iyngen mert a router árammal megy és a netszolgáltatot-ott is kikel fieztni de az a mobilnetjezképest elenyészö bár a mobiltelefont nem otthon szokták használni az emberek ezért marad-t a mobilnet ami nem olcso, legyen de nem olcso , és igen a viber skpye simán meg ezsik 5x több mobilnetet egy átlagos hivávval mint a sima gsm hivás ,
    oké viberen lehet üzenetett küldeni meg stb, de az nem eszik oskat bár ott a mikrofont-sem használod.

    kérlek ird meg nekem melyik szolgáltatonál van ingyen mobilnet mert most azonnal váltok még ha az 60ezer FT kötbérbe is kerrül

    mflex
    végül is mindegy hogy avval vetted de avval használod én iylyen csomagban vettem mert sokkal jobban megérte föleg hogy a csomagot kihasználom , és akkor még egy telo is csak 18-24ezer forint-ba kerül egy csucskategoriás is :)

    zack
    egyet értek veled 2gb kéne alapjáraton legyen, de 2gb mobilnet 6-10ezer aniybol emg van egy jo dijcsomag és lebeszélem persze akro nem tudok netezni max egy 100mb movbilnet és tudok beszélni többet és ha kel netezni is , de azért vicces , hoyg az drága hoyg gsm-en hivjunk de a M.O. mobilnet emg olcso és azt inygenesnek hivjuk ami persze baromság mert sokkal több mobilnetbe kerül egy hivás mint gsm-en.
    és én is kifutok akkor emg jön a 32kbps net korlát aminél a régi modemes(56kbps-38-42) nett is gyorssabb volt.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák