Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csori23

    aktív tag

    válasz fecosrac #530 üzenetére

    Gondolom te is BB72 ROMot használsz,és sztem ez is egy bug benne, mert a router log fájljában csak disconnect majd connect van. Reméljük az 10S megoldja majdezt is.
    Zárolt appokat külömben még kitud lőni egyébb tisztitó appok is, ha épp a háttérben futnak. Nálam mondjuk nem fut semmi ilyen.Szeretem magam intézni az ilyen dolgokat. A többi wifis kütyü nálam is stabilan csatlakozik.

    tibcsi0407
    Ha a gyári rom teljesen magyar lesz a jóvoltadból, akkor lehet hogy át állok én is arra.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz fecosrac #530 üzenetére

    A Battery assistant-nál milyen power saving mód van?
    Nekem csak a legalapabb smart.

    (#531) csori23

    Még sajnos ahhoz nem elég nagy a tudásom, hogy a ROM-ba is beletegyem a stringeket. Tehát kibontás az már van, még az APK-kat kell kibontanom, de valamiért nem akarja a Windows az igazságot. Lehet felpattintok egy Ubuntu-t és abban megcsinálom.
    A nemzetközi projektben, amit az XDA-n elkezdtünk a dev. csak a settings, systemui és a framework van fordítás alatt többnyelvűre, mi viszont Keeperv85 fórumtárssal a legtöbb appot is lefordítottuk. Ha megjelenik az 010s és kész lesznek a fájlok, akkor írok BB72-nek, Ghost45-nek is, hogy pakolja bele a romba.
    Később nem kizárt, hogy kitanulom én is a mesterséget, mert maga az APK visszatömörítés nem nagy dolog, de ha elb*szok valamit, akkor komoly bootloop is lehet, vagy tégla, szóval vigyázni kell ezzel. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák