Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilefan

    aktív tag

    Emlékszem még gyermekkoromban 8-9 évesen,mindig mondtam a nagyobbakra általános suliban,hogy milyen buták akik szívják a cigit.Ettől nem lesznek menőbbek.(pedig ugye mindig az volt a sztár meg a nagyfiú aki szívta:) )
    Legalább is pesten így volt.:)

    Aztán elérkeztem a bűvös 14-15-ik életévemhez elkezdődtek a "disco shit" partik :)
    Az első alkoholizálás 1 üveg pezsi,ki is hánytam:), és mellé persze a cigi,nagyon ütött elsőre.
    Aztán minden 7végén péntek-szombat irány bank dance hall, pezsi-cigi kombó és egyre jobban bírtam,illetve egyre többet szívtam.
    Jó 4 hónapig csak 7végente szívtam lent a dizsibe.
    Itthon meg sem fordult a fejemben,hogy kimenjek egy db cigiért,vagy a suliba vigyek magammal.(Évvesztes vagyok/voltam amúgy)
    Aztán egy szép 7köznapon mikor valamivel fel idegesítettek ki mentem a boltba és vettem magamnak egy db MOON-t 350ft-ért kb :)
    Na és onnantól kezdtem el dohányozni rendszeresen.
    Még az elején mindig megvolt a hatása,1 slukk és beszédültem:)))

    Ennek már 10 éve kb,most 25 éves vagyok és dohányzom rendszeresen napi 3/4 - 1 doboz
    cigi.
    Leszokni még nem próbáltam,de most már fontolóra vettem mint az ára,mint az egészségem miatt.Bár nem krehácsolok nem köpködök stb....
    Szeretném egy olyan szintre vissza vinni mint amikor kezdtem,hogy csak buliba vagy ha úgy van akkor el füstölgök és csókolom.
    Sok barátom letette és csak akkor gyújtanak rá ha isznak vagy ha buli van.
    Bár a bulik kb havi 1-2 alkalmat jelentenek,de értem ezt egy lazább sörözésre is...
    Még fogalmam sincs,hogy kezdjek neki mert ha ideges vagyok rágyújtok,ha unatkozom rágyújtok,ha jó kedvem van rágyújtok,bár inkább benzinre menne el :))
    Szerintem agyban kell eldönteni és elhatározni,hogy na most innentől elég.
    Nálam mostanában fog eljönni ez a pillanat,és biztos nehéz lesz :K :U

    -

Új hozzászólás Aktív témák