Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Nos igen, leszokni így kell. Nincs szükség semmilyen nikotin tapaszra meg mindenféle barom kezelésekre meg e-cigire, elnyomod és kész. Sportolni kell még valamit rendszeresen és ha az ember tisztul egyre kevésbé kívánja.
    Én is hasonló képen kezdtem kb 14 éves koromban, ez tartott kb 18 éves kormig amikor is elkezdtem komolyabban a testépítéssel foglalkozni, akkor egyszerűen abbahagytam, egy megfázás és néhány napos láz után egyszerűen nem kívántam és nem is gyújtottam rá.
    Aztán kb 2 év után csak csak rágyújtottam megint, de már csak ritkán havi 1-2 alkalommal amikor volt valami iszogatás. Sajnos azóta is így vagyok vele, van hogy hetekig egy szál se, aztán ha megiszom pár sört csak rágyújtok, én egyszerűen nem bírom ki hogy ha iszom alkoholt ne gyújtsak rá. Ha nem iszom, akkor minden gond nélkül kibírom ,hogy nem cigizem, eszembe se jut. Nekem muszáj lenne a piát is véglegesen abbahagyni mert csak úgy tudnám a cigit is véglegesen abbahagyni. Most nem kell itt alkoholizmusra gondolni, 1-2 hetente meg szoktam inni néhány sört és mellé 2-3 szál cigit elszívok. Ez már évek óta megy, ezen nehezen tudok változtatni, pedig nem ártana. Én mondjuk káros hatást egyáltalán nem érzek, egyáltalán nem köhögök semmi panaszom nincs, mondjuk 1 doboz cigit szívok vagy 2 hónapig szóval én ilyen koca dohányos vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák