Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz AtHoS #1220 üzenetére

    Egyre rosszabb a helyzet a telefonnal kapcsolatban.

    Ma reggel repülőmódból "elfelejtett" ébreszteni, így sikerült elaludnom, ami 2 óra pluszt jelent illetve ugye mínuszt. A névjegyek között nem lehet keresni töredék szóra, illetve lehetni lehet, csak nem talál semmit.

    Pl. a telefonkönyvben van 20 névjegy, ahol az egyik névrész pl. Peti
    Ha beütöm a keresőbe, hogy eti nem hoz egyetlen találatot sem. Ennyit még a razr is megoldott már több évvel ezelőtt. Azért akarok keresni, mert nem emlékszem pontosan a névre. Ha emlékeznék, akkor megkeresném kézzel. Mondjuk beütöttem konkrétan azt, hogy Peti és mindössze egyetlen találattal boldogított meg. Ezek után mi a garancia arra, hogy normálisan működik a keresés névjegyek között?

    Gyakorlatilag ez úgy derült ki, hogy reggel ugye mikor "nem ébresztett", félálomban hallom, hogy fater beindítja a kocsit az udvaron. Na ekkor ugrottam ki az ágyból, ugyanis már tudtam, hogy bizony fél hét már rég elmúlhatott, ha fater kocsiba ül. Látom is telefonon, hogy 8 óra 35 perc és azt is, hogy ott figyel egy értesítés, elmulasztott ébresztőről 7 óra 10 perces idővel.

    Na itt majdnem földhöz vágtam ezt a ..... Milyen 7 óra 10, mikor fél hétre volt állítva ébresztő és mi a rákért nem zenélt? Eddig zenélt, ébresztett. A 40 perces késéssel már találkoztam, de akkor legalább zenélt 40 perc múlva.
    Már a 40 perc is probléma, nemhogy még meg sem mukkan :W

    Mivel ismét kapkodós volt a reggel, mostanra maradt volna a telefon rendberakása, na de mit is kellene rendbe rakni?

    Napközben továbbra sem hajlandó a beállított csengőhangot használni bejövő hívásoknál. Több nem fogadott hívásom volt. Onnantól kézben tartottam és bekapcsoltam a rezgést is, így sikerült elkapni bejövő hívást, ahol számomra tök ismeretlen dallamot játszik, ami egyrészt bazi halk, ráadásul meg sem találtam a választható csengőhangok között :F No, de akkor honnan veszi? Miért azt használja?

    Egyre jobban hajaz a visszaküldés... Nem vagyok én nagy igényű, de hogy nem használja a beállított csengőhangot, telefonkönyvben amatőr módon keres és főleg, hogy már nincs bizodalmam az ébresztésében sem számomra elfogadhatatlan.

    Az mennyire normális, hogy hívás végén nem dobja vissza a képernyőt, csak 2-3 másodperc múlva és közben le is rakja, azaz bontja a vonalat (bár lehet ilyenkor a túloldalon rakják le)? Hogyan tudok majd így keresni a túloldalon lévő fél számára pl. a névjegyek között egy telefonszámot?

    Ha csinálok egy gyári visszaállítást, akkor névjegyek, sms-ek, hívásnapló törlődik?

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • mesehabbal

    tag

    válasz AtHoS #1220 üzenetére

    Pénteken szórakoztam az előzőleg írt névjegyek rendberakásával, melyet USB-vel gépre dugott állapotban, moborobo programban számítógépen oldottam meg.
    Ijesztően hangzik...Nem használsz Gmailt? Azzal egyszerűbb és azt csinálsz a telefonnal, amit akarsz, a névjegyek megmaradnak.

    Hogy a későbbi kommentedre is írjak. Amiket leírtál nem teljesen normálisak. Szerintem gyári beállításokat vissza, aztán ha később is szarakszik, vidd vissza.

    Én mindig beállítok ébresztőt és eddig soha nem hagyott cserben.

    Miért repülőgép módot használsz? Van erre külön mód, amivel csak hívásokat lehet fogadni és az ébresztőn kívül lekapcsol mindent. Super Power. A magyar menüben nemtom.

Új hozzászólás Aktív témák