Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    (#3) yodamastah : Rendben, a megfogalmazásom nem volt túl egyértelmű. Akkor pontosítanám. Ezzel a szürke színnel bután néz ki szerintem. Ezt simán leírhatom, mint ahogy valaki leírhatja, hogy neki tetszik... Ráadásul ehhez a témához elég konzervatívan állok. A fekete mindig is elegánsabb lesz mint a szürke...

    A dokkoló tök jó dolog... De ne kezeljük törvényszerűen kötelezőnek. Amiket leírsz azok egyértelmű előnyök. De ez így kicsit értelmetlen is. Ez nem egy docking only gép. Gondolom azért rakták rá a portokat, hogy használjuk. Akkor gondolniuk kellett volna erre, hogy valaki ott fog egerezni... Simán csak meggondolatlanság részükről vagy baki. Érdekes, hogy több generáción felül tudtak kerekedni ezen és jobbra tudták tenni a LAN-t is és a VGA/HDMI/Displayport együtteseket.

    Különös, hogy a Carbonnal hasonlítod. Talán ez a baj, hogy ez gép nem kéne, hogy Carbon legyen...De úgy tűnik sokan arra akarják tolni. Ennek T470s-nek kellene lennie nem egy identitászavaros Carbonnak.

    (#4) vicze1 Bocs, hogy leírtam a véleményem... ami le van maradva tíz évvel a te szemszögedből. De ez mégis hogy függ össze, azzal, hogy Thinkpadet nézek vagy sem? :F

    Én úgy vagyok vele, hogy már kezdem érezni a T420 határait és jó lenne lecserélni, de az újabb szériáknál nem látok mást csak kompromisszumot mindenhol... De a többi márka esetén sem jobb a helyzet.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák