Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nem vagyok meggyőződve arról,. hogy mindent jó "meglegósítani".... :U

(#2) smc válasza atike (#1) üzenetére

smc
(őstag)

Gyerekeknek jó ez, de ahogy le is van írva, kb egy-kutya az összes.

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|BQGW2750HM|MSSURBOOK|MIMIX2

(#3) Solten

Solten
(őstag)

Ujabb rokabor...

Saor Alba

(#4) orion1025

orion1025
(őstag)

Régen még jók voltak ezek a legók, de már tényleg egy vicc lett a "széria".

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#5) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Nem vagy Lego fan és ezek a filmek sem az én ízlésem, de mindettől függetlenül, ebben a játékban így lehet valami. A Gameplay Trailer alapján vannak benne Co-Op-os puzzle feladványok, ezeket pedig egy képernyő előtt többen tolva még akár "jó móka" is lehet.

A látottak alapján nem rosszabb, vagy "gyerekesebb", mint pl. egy Super Mario, ami persze mindig agyon van ajnározva...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#6) smc válasza SunMount3r (#5) üzenetére

smc
(őstag)

Igen, ezeknek a játékoknak pont ez a veleje. Asszonnyal vagy srácokkal játszani. Itt csak az a gond, hogy ez már kb a 43. rész ami csont ugyanaz, csak más a sztori és a skin. :DDD

[ Szerkesztve ]

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|BQGW2750HM|MSSURBOOK|MIMIX2

(#7) viragdani01

viragdani01
(újonc)

Én kifejezetten szeretem a LEGO játékokat, a barátnőmmel közösen pl. tök jó szórakozás.
De az, hogy egy AAA játék árát kérik el a Hihetetlen családért úgy, hogy közben kb. kéthavonta van a Live Gold előfizetés mellé valami LEGO, az kész rablás. Úgyhogy nálam ez kimarad, amíg az ára minimum 7-8 ezer körül lesz. :D

"Trust me, I'm the Doctor"

(#8) logitech1

logitech1
(kvázi-tag)

Engem nem fogott meg :))

HA egy hülyével üzletelsz, azt jelzi, te is az vagy. 🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹 🌴 🌴 🌴- Kivel beszélgetsz? - Csak magamban beszéltem. - Mondtam már, hogy ne állj szóba minden hülyével!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.