Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz ribizly #8 üzenetére

    Ez főleg aréna harc.Alapból más a karakterkészlet és a megalkotásuk, valamint azok módja. Szerintem Overwatchban színesebbek a karakterek, jobbak a speckók jobb a karakterek képességeinek felhasználása,de aréna harcra ( Quake) szerintem alkalmatlanabb 1 v1 ben.
    Csak 2 módot és pár karakter hozzá néhány pályát engednek csak demózni. Remélem lesz jobb küldetésrendszer, a la Dirty Bomb.
    Ennek szerintem átláthatóbb a felépítése,és harc kjözben kevésbé kaotikus, mint OW. Egyszerűbb,ami előny számomra. Igazából, ha lesz demó, vagy nyílt béta, mint volt anno Overwatchban , akkor ki kell próbálni mind2 játékot. Sokan azt gondolják hasonlók, de igazából teljesen más.
    Engem kicsit kikészített tegnap az, hogy nagyon nehéz benne célozni, mert vagy a lövedék lassú, vagy a gravitáció miatt túlrepülsz, túlfordulsz. Nem igazán tudtam kamatoztatni benne a 10 év ET vagy Quake skillemet. Amúgy többen istenítik a tesztelők közül. Nagyon ízlés kérdése. Engem nem győzött meg 100 %- ban. gyorsítani kellene az egész játékot valahogy.

    Ami viszont nagyon jó, az optimalizáltsága, a játék nagyon szép és szépen fut. Nekem 970 rezzenéstelenül kiszolgálta, még a legnagyobb robbanások között is, szinte max grafon. Nem fogja igényelni az új gent az tuti :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák