Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz D1Rect #4 üzenetére

    ez nem szexista-kirekesztő, hanem lányok számára extrán figyelemfelkeltő, őket közvetlenül megszólító - lévén a "szakmában" masszív kisebbségben vannak, merthogy az IT-ról él az egyébként valós előítélet, miszerint az "fiús"

    szimpla kampány/kedvcsináló arra, hogy több lány válassza az IT-t, hivatásaként
    aztán ha sikerül kicsit felzárkóztatni a másik nemet, utána el lehet engedni a "lányok számára" részt...

    persze lehet nyomni az állibsit fullba, ha szerintetek az is közelebb visz a probléma megoldásához :DDD

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    tehát az állibsi fullbanyomását választjátok :D hajrá.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz fatal` #11 üzenetére

    Mert azt a kemény fizikai munkát nem bírnák.
    De ezt te tényleg nem tudtad, értetted magadtól? :D :D :D
    Van baj...

    Az utolsó mondatoddal nem is kezdenék semmit, a szemellenzős ló hozzád képest széles látókörrel bír.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz -Faceless- #17 üzenetére

    Jajaja, a 8-11 évesek konkrét, tervezett életpályával bírnak.
    Csak a kedvedért, mert láthatólag vagy fogalmad sincs, vagy a szuper eltökélt lányod alapján "következtetsz": nagyon sok 12-18 évesnek halvány fogalma sincs, hogy mit kezdjen majd magával.

    És pontosan az ilyen programok döntőek lehetnek arra nézve, hogy esetleg megfontolja az IT-t, amit egyébként a társadalom beidegződései miatt (lásd te és a többi hozzászóló...) alapból "elutasít".

    Facebookra menj előre, majd megyek én is, ok? ( :W )

    Az egyenlőség itt azt jelentené, hogy a lányoknál nem éppen preferált az IT és a program ezen szeretne változtatni: hogy a nemek egyenlőbben képviseltessék magukat.

    Az FKFV-nek nincs ilyen programja, biztosan szívesen veszik az ötleteidet, sok sikert kívánok.

    Azon agyalj másfél percet, ha majd egyszer lesz időd, hogy vajon miért "ez a trendi".
    Csak remélni tudom (valójában pontosan tudom :D ) , hogy nem szociológus vagy, de még csak nem is a téma környékéről származol.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz arnyekxxx #21 üzenetére

    te nemigazán tudod, mit csinál egy kőműves, ugye? szerintem inkább hagyjuk a témát, parttalan így a "vita" ...

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz fatal` #26 üzenetére

    tényleg, egy átlagos nő simán tudja végezni egy kőműves melóját? akár betont is talicskáz, téglát pakol, csigáz emeletre komoly súlyokat, gerendát? :D (bocs, építkeztem, elég sokmindent mi magunk csináltunk, nők-férfiak vegyesen... szal... ;) )

    sofőr, autószerelő - valószínűleg nincs különösebb munkaerőhiány és/vagy nincs (kellően nagy) cég, aki felkarolná, hogy invesztál az oktatásba, promócióba. pl ha a férfiakból nem tudja feltölteni a helyeket, lányoknak szervez nyílt napot, játékos kedvcsinálót, mittudomén.

    igen, lehet, hogy "nem érdekes" más terület, ez meg az MS-nek fontos. persze, számon kérheted h miért nem autószerelőknek tart promóciót, keress valami kontaktot és sok sikert kívánok hozzá!

    nem a nőkkel van problémád az ájtíban, csak nem érted, hogy miért történik ami történik - vagyis szerintem tudod, csak szándékosan félreérted ;) Gondolom ez valami "revans az emancipációért" ...

    #27-Faceless- ahogy mondtam: neked nincs fogalmad róla, mekkora para a pályaválasztás, mert te épp eltökélt voltál 14/18 évesen.

    hjaaa, ha nálatok több nő van, akkor nincs is munkaerőhiány az it-ben, az ms meg nem it cég és így nem is akar ezen (nyilván nem kicsit öncéluan) segíteni...

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz hallador #28 üzenetére

    Ó, ne is mond, nálunk is minden nő hülye, minden férfi pedig a legeslegjobb szakember.
    És ez ráadásul csak az ilyen programok miatt van, hülye MS, totál dilettánsoknak csinál kedvet az ájtíhoz... akik aztán jól cserbenhagynak minket négykor.

    Nálunk 40 srác mellett éveken át egy leányzó volt az év dolgozója, maximálisan megérdemelten. Ha ő atombéna lett volna, a merítés szerint 100% lenne a buta csajok aránya. Öööö... érdemes így általánosítani? :D

    Nem az enclosure-höz értő nők a ritkák, hanem eleve: a nők (szerverüzemeltetésben).
    Persze elvárhatod, hogy ezek mindegyike szuper szakember legyen, day1. Emlékszem én is ugy kerültem az első helyemre, hogy fejben enclosuret raktam össze, így amikor odakerültem a gyakorlati részhez, ment minden elsőre, mint a karikacsapás. Csak mert férfi vagyok, mi másért.

    Az az "odekerülő" 8 éves kirlány is enclosurekkel álmodik otthon, tehát hülyeség neki versenyt/promót csinálni. A többiek meg inkább menjenek mosónőnek. Elolvastad te egyáltalán, értő módban a cikket?

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák