Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz arty #19 üzenetére

    Hú de el vagy tévedve. Azta hétszentségit.

    Amúgy nálunk több nő van mint férfi csak hozzátenném, de őszintén félek egy szót is mondani mert még kitalálod, hogy rasszista kőműves vagyok.

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz arty #19 üzenetére

    Bocs, csak mondom én egyetértek az egyenjogúsággal. De ezt mocskosul utálom mikor a szerinted a nők akik majd jól megtanulják a szakmát, azok helyett nekem kell gondolkodni, dolgozni, és még tervezni is, mert igazából "informatikus" csak nem érdekli, és nem is akar ezzel foglalkozni, de mivel Ő nő ezért előjogai is vannak.

    Mint például segíts már mert nem értem, meg nekem el kell mennem 16 órakor, és simán ott hagy a sz@rb@n. Ezek az emberek nem produktívak, és nem is lesznek azok.

    Nem mondok újat, hogy az informatikus hölgyemények messze vannak a szakmától.

    Én is tudok olyan lányt mondani, akinek odaadok egy komplett chassis-t és összerakja és elindítja, de akár processzort is cserél egy szerverben bármikor, feltelepíti, és bekonfigolja a szervert. De ezek a lányok olyan ritkák, mint a fehér holló. Pályafutásom során 2 ilyen esettel találkoztam pedig pár 100 informatikussal dolgoztam.

    Szóval nem így van, akik ilyen lehetőségeket kihasználnak, azok már amikor jelentkeznek is értenek hozzá. Nem ott fogják megtanulni.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák