Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz arty #19 üzenetére

    Bocs, csak mondom én egyetértek az egyenjogúsággal. De ezt mocskosul utálom mikor a szerinted a nők akik majd jól megtanulják a szakmát, azok helyett nekem kell gondolkodni, dolgozni, és még tervezni is, mert igazából "informatikus" csak nem érdekli, és nem is akar ezzel foglalkozni, de mivel Ő nő ezért előjogai is vannak.

    Mint például segíts már mert nem értem, meg nekem el kell mennem 16 órakor, és simán ott hagy a sz@rb@n. Ezek az emberek nem produktívak, és nem is lesznek azok.

    Nem mondok újat, hogy az informatikus hölgyemények messze vannak a szakmától.

    Én is tudok olyan lányt mondani, akinek odaadok egy komplett chassis-t és összerakja és elindítja, de akár processzort is cserél egy szerverben bármikor, feltelepíti, és bekonfigolja a szervert. De ezek a lányok olyan ritkák, mint a fehér holló. Pályafutásom során 2 ilyen esettel találkoztam pedig pár 100 informatikussal dolgoztam.

    Szóval nem így van, akik ilyen lehetőségeket kihasználnak, azok már amikor jelentkeznek is értenek hozzá. Nem ott fogják megtanulni.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák