Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Arra kiváncsi lennék, hogy van-e webcam üzemmódja USB kábelen keresztül. A magyar kezelési útmutatóját átnyálaztam (dicsérendő h van neki)., nem tettek róla említést, de az angol hivatalos oldalon sem.

    Tudom, hogy ez sokak számára nem épp' akciókamera fícsör, de nekem fontos lenne (illetve már csak lett volna), mert OBS-sel akartam webDJ-zni és ahhoz szerettem volna azért valami jó kis képszolgáltató eszközt.

    NNA, a DJI Osmo Actionnal PONT beszoptam, annak nincs. Mire erre rájöttem, addigra már itt volt a kamera, 240 euróért. Volt hozzá vmi külsős szoftver - na az sem működött vele, pedig a mógerral személyesen vettem fel a kapcsolatot, és tök segítőkész volt (új szoftververziót adott, stb). Mindezt wifi-n keresztül oldottam volna meg, jónagy torokfellációk után visszaküldtem a Saturnnak, ők meg visszautalták az árát (pénteken elment a kamera, hétfőn a számlán volt a pénz)

    Azóta picit okosabb lettem, kb 4 euróért vettem az öregecske szifonomra (5S) szoftvert, az mindenhogy megy, bár a képe nem a legszebb (mindegy is, eme kísérlet után elvetettem a Twitc DJ-zés ötletét)

    Amúgy nem rözített rossz képet az Osmo Action, de 4K-n, maximális beállításokkal "elmelegedett". Nem vagyok action cam guru, állítólag az összeset megviseli ez a beállítás, az enyém kb 10-15 percet bírt ki. FullHD-ban örök élet, plusz egy nap. A beépített mikrofon hát khm, nem audiofil minőségben rögzít, amennyiben a kamera mikijét használtam, merő brummogás lett az egész mix.

    Messzire tévedtem a mondanivalómmal, de pont azért olvastam el a tesztet, hátha találok szőr mentén valami infót, h mások kameramegoldásai támogatják-e a webkamera üzemmódot, de ez sajnos most sem derült ki a tesztből. Azért köszi érte.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák