Keresés

Aktív témák

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz Vakegérke #11013 üzenetére

    Ezerszer elnézést kérek mindenkitől, de nem tudok mostanában normálisan hozzászólni semmilyen témához.. Ez az egész kb 1 hete már nem az én világom, azt sem tudom miről beszélnek itt.. A star wars, és egyéb nyalánkságok az én gyermekkoromból kimaradtak..
    Nem akarok senki mellett elbeszélni, így egy időre visszahúzódom amíg lecsillapodik ez a háborúsdi..

    Bocsánat.

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz Vakegérke #11013 üzenetére

    Először is mindennél jobban kívánom, hogy gyógyulj meg.

    Nincs is más vágyam, mint hogy KBK-snak hívhassam azokat, akiket régebben is annak hívtam, de még az új tagokat is! Viszont mindenki láthatja, hogy vesztett a KBK korábbi fényéből, és mint te is írtad, fiatalos vehemenciája szertefoszlott.

    Hát most ezt kívánjuk jól megrugdosni, hátha felkel. Ha ennek az az ára, hogy az orra alá fingok, és elnevezem másképp, de semmiképpen sem KBK-snak, akkor legyen.

    Szíves örömest hívok újra bárkit KBK-snak, de mint írtam is, ezért cserébe látni szeretném, hogy kiben csörgedezik a KBK-s vér igazán. Viszont! Mindezek előtt pihenj, és gyógyulj meg. Ez most a Te feladatod. Miután ezzel megvagy, egy társaság vár ide vissza, legyen az csak két fő, vagy akár 100 is, és nevezzék bárminek.

    A lehető legőszintébb voltam.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. H

Aktív témák