Aktív témák

  • gamerkiller

    senior tag

    Csak hogy tisztázzunk egy pár dolgot..

    -Szerettem, szeretem ezt a topikot, mintha csak a sajátom lenne.. Kicsit kiborultam, mert nem hittek KBK-snak.. Nem sokkal több ember szereti nálam jobban ezt a kis társaságot úgy érzem, és talán hülye vagyok ezért, lehet elküldeni a francba, satöbbi..

    -Nem haragszom innen senkire, csupán rájöttem hogy félreismertem pár embert..

    -Vakegérke: Nem sokkal több ember van akit náladnál jobban tisztelek a kitartásodért, a játékkedvedért, és az életszemléletedért.. Kicsit talán irigylem is ezt..

    -Mindenkinek: A játékkedvem megmaradt, soha nem is tűnt el, és talán soha nem is fog.. Remélem. Viszont a topik.. Had nyugodjak le, nem hagytam itt végleg, csupán várok..

    Nekrológ? Felesleges.. Ide az utolsó szót Vakegér barátom fogja bepostolni, az utána lévőt meg a moderátor amelyik zárja a topikot..

    Viszont! Ne adjunk semelyik nagybetűsnek hogy benézzen ide, és főleg ne adjunk nekik munkát..

    A topik olvasója továbbra is maradok, marad a kedvencek között, és folyamatosan itt vagyok, más kérdés hogy hozzá is szólok e a témához..

    Vakegérke: Ne haragudj rám azért a postért, de nagyon ideges lettem.. Kérlek ne vedd magadra..

    Szeretek mindenkit, jók legyetek..: gamerkiller, aki továbbra is logisztikai miniszter..

    [ Szerkesztve ]

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Aktív témák