Új hozzászólás Aktív témák

  • szironyl

    csendes tag

    válasz updog #85 üzenetére

    Most újra a ló másik oldalán állunk. Nem arról van szó, hogy ilyen soha az életbe senkivel sem történik és meg kell kövezni mindenkit. Ettől eltekintve azt sem tartom jónak, hogy mindenféle indokkal megvédjük a dolgot.

    Egyszerűen be kell látni, hogy ez így nem jó, nem kell okokat keresni, hogy
    - a család miatt
    - idegenekkel szemben mindegy
    - velem is kiszúrtak

    Nem fogok megvetni ezért senkit. Az viszont számomra nagyon undorító, hogy gyakorlatilag mindenhez 98 db papír, ügyvéd, vérszerződés kell, mert különben rá lehet fogni bármire.

    Nem tartotta be a szavát, akkor nem tartotta be. Kész. Pont.

    Vásároltam volna anno (ráadásul itt hardveraprón) telefont, lebeszéltük az összeget és a találkozó helyét. Elindultam a vonathoz, felhívtam az embert, hogy sajnos késni fogok, mert késik vonat és ő beközölte, hogy 3000 forint pluszért eladta másnak (az egyébként is 70.000 lebeszélt árhoz képest).... Hát kössz... Ha nem bérlettel járnék és a vonat se késett volna még a jegyárat is bukom (az időmről nem beszélve). Arra nem vette a fáradságot, hogy szóljon.

    A lényeg, hogy ha már szavadatt adtad, ne szívasd már meg a másikat. Persze ez mind a két félre érvényes, ha lebeszélem valakivel, hogy megveszem a telefont és tényleg olyan állapotban van, ahogy az le volt írva, akkor megveszem. Nem fogom rabolni az idejét.

    Van idő gondolkodni rajta. Ne utólag legyen már variálás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák