Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lord Myn #79 üzenetére

    Ha visszaolvasni nehézkes, vagy unalmas, javaslom nem hülyét csinálni magadból idedobott túlzásokkal, és demagógiákkal. Több helyen kiemeltem, hogy szigorúan a jogszerűség határain belülről beszélünk, jelen esetben az adott szó megszegéséről.

    (78) Chaser:
    Ismerős az érzés. Én például minden alkalommal együtt számolok meg pénzt, amit kapok valakitől. Aki ilyenkor furcsán néz rám, elmondom neki a sztorimat:
    Egyszer elvittek tőlem egy gépet hasonlóan többszáz rongyért. Ismerősnek ment, bíztam benne, hogy nem vág át. Odaadta borítékban a pénzt, nem akartam megszégyeníteni a barátságunkat azzal, hogy átszámolom. Mikor elment, bevágtam a borítékot a többi közé. Eltelt 40 perc, hív telefonon, hogy nem adott e több pénzt. Nem tudom, azóta se számoltam. Megnéztem, 200 ronggyal volt több a borítékban. Utána vittem, visszaadtam, és jót röhögtünk. Majd ezután leesett, hogy ha ez egy idegennel történik, és nem számolom meg, és ugyanígy járok, soha nem mosom le magamról, hogy meg akartam lopni. Na azzal a tudattal, hogy valaki ilyet hisz rólam, elfoglaltam volna az agyam néhány hétig... Mert a szavahihetetlenség egy dolog, de a bűnözés levelUP. (Lord Myn ajánlom figyelmedbe)

    [ Szerkesztve ]

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák