Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    Kurva jó, mekkora a sötétség omfg.. :D

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #42 üzenetére

    Igazából kötözködés helyett értő olvasás kéne, no meg annak a képessége, hogy belásd, ha tévedtél.
    - Sehol, senki nem mondta, hogy 1m dollár egy akvárium vagy egy poszter vagy egy akármi. Ezek csak ösztönzők, hogy támogasd őket továbbra is.
    - A játékfejlesztés költségeiről millió plusz egy helyen lehet olvasni akár magyarul is pl ezen a portálon, ezek már evidenciák, nem képezik vita tárgyát.

    Ezek után ezekkel továbbra is vitatkozni minimum nagy fokú tájékozatlanság, esetleg trollkodás kategória. Kb mindegyik Star Citizenes hírnél megjelenik pár ilyen önjelölt megmondóember aki szerint scam / "nincsenek is 300-an!" / "nem is folyt be annyi pénz!" / "sose készül el" / "úgy is szar lesz" / "mi kerül ezen ennyibe?" Hosszabb távon fárasztó és rohadt unalmas, főleg, hogy kb 30 mp guglizással ezek a marhaságok megcáfolhatók. (kivéve az "úgy is szar lesz", mert azt még ki tudja....) Az mondjuk még szomorúbb, hogy amikor felhomályosítanak a tényekről, akkor is nyomod tovább az ostobaságot. :U

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #44 üzenetére

    "Felállítani egy célt és kérni rá egymillió dollárt, majd másra elkölteni nagyrésztét..."

    Itt vagy marha nagy tévedésben. Nem arra kérték az egy millió dollárt hogy ebből rajzoljanak 3 különböző színű halat, hanem azt írták, HA kapnak egy millió dollárt, rajzolnak neked 3 különböző színű halat. Érted a különbséget? [moderálva]

    "Áruld már el nekem, hogy TE honnan vagy olyan információk birtokában, mint az amerikai játékfejlesztés költségei? "

    Le lett írva már ide is többször, a neten számtalan forrás van rá, tájékozódj. Gondolom nem várod, hogy centre pontos adatokat kapsz ilyesmiről.

    [ Módosította: Qru ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #48 üzenetére

    Te tényleg nem érted? Miről nincs fogalmam? 2013 óta vagyok backer, emlékszem amikor még 20 meg 70 ember dolgozott ott. Nagyon sokáig napi szinten követtem a híreket, a weblapokat, a fejlesztői válaszokat az "Ask a dev" szekcióban. Ha valakinek fogalma sincs a Star Citizenről kettőnk között az te vagy. De ezzel semmi gond nincs, de utána lehet nézni, lehet kérdezni stb. Szóval még egyszer...
    Itt megtekintheted a funding goalokat a kezdetektől.

    Mutass már rá kérlek, hol kérnek 1 millió dollárt erre meg erre. Ott annyit írnak, ha pl összejön 3m dollár, 35 küldetés lesz a Squadron 42-ben. Ez nem jelenti azt, hogy a 35 küldetésre kérnek 1m $-t. Vagy szerinted igen?

    A post végéhez: Nem az én iskolám, én csak ott dolgozok, tényleg van 1-2 nagyon jó magyar tanár, aki szívesen segítene neked, de ha gondolod, tudok ajánlani pszichológust is ;) A gyerekem meg köszöni jól van, most fogja kezdeni az iskolát. :)

    @(#47) TESCO-Zsömle: ...és ezektől várjuk, hogy kitermelik a nyugdíjunkat... :U Kicsit riasztó... ez kicsit régebbi, de durva..

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #52 üzenetére

    Nem "őrjöngök", értetlenkedek. EGY dolgot kértem, válaszolj arra, hol írta a CIG (a fejlesztő cég) és mikor, hogy 1m dollárt kérnek akármilyen fejlesztésre. Amíg nem tudod prezentálni, addig szerintem a funkcionális analfabéta áll. Vagy csak simán troll vagy.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #56 üzenetére

    "Tehát a funding-goals nem azt jelenti, hogy adjatok pénzt, hogy megcsináljuk, hanem azt, HA adtok pénzt, akkor kész lesz, de, hogy mi, az lényegtelen! "

    Harmadik találat a helyes. Leírom harmadszor (és utoljára). "Megcsináljuk a játékot (pl 20 küldetéssel) de ha a befolyó pénz eléri a 3m $-t, akkor 35 küldetés lesz benne. Ha eléri az 3.25m $-t akkor bekerül egy új hajó a Starfarer... " stb.

    Leírták már a kezdetekkor, hogy mi lesz ez. Egy űrlövölde. Ha befolyik X összeg, akkor még ez is lesz. Ha y, az is.

    @(#55) GypsFulvus2: Én meg vagyok annyira naiv, hogy elhiszem, hogy nem troll valaki és nem rosszindulatú, hanem egyszerűen tudatlan. A tudatlanságot pedig el kell oszlatni. Kezdetnek egy nagyon jó kis magyar nyelvű összefoglaló. No meg ott van a nem hivatalos magyar oldal is.

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák