Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz vg #48 üzenetére

    Te tényleg nem érted? Miről nincs fogalmam? 2013 óta vagyok backer, emlékszem amikor még 20 meg 70 ember dolgozott ott. Nagyon sokáig napi szinten követtem a híreket, a weblapokat, a fejlesztői válaszokat az "Ask a dev" szekcióban. Ha valakinek fogalma sincs a Star Citizenről kettőnk között az te vagy. De ezzel semmi gond nincs, de utána lehet nézni, lehet kérdezni stb. Szóval még egyszer...
    Itt megtekintheted a funding goalokat a kezdetektől.

    Mutass már rá kérlek, hol kérnek 1 millió dollárt erre meg erre. Ott annyit írnak, ha pl összejön 3m dollár, 35 küldetés lesz a Squadron 42-ben. Ez nem jelenti azt, hogy a 35 küldetésre kérnek 1m $-t. Vagy szerinted igen?

    A post végéhez: Nem az én iskolám, én csak ott dolgozok, tényleg van 1-2 nagyon jó magyar tanár, aki szívesen segítene neked, de ha gondolod, tudok ajánlani pszichológust is ;) A gyerekem meg köszöni jól van, most fogja kezdeni az iskolát. :)

    @(#47) TESCO-Zsömle: ...és ezektől várjuk, hogy kitermelik a nyugdíjunkat... :U Kicsit riasztó... ez kicsit régebbi, de durva..

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák