Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsizsiZsozsó

    tag

    válasz Mister_X #24 üzenetére

    Hát igen a DC, remek kis masina volt. Ráadásul a játékkínálata is fantasztikus volt. De hát a PS2 kinyírta, mondjuk én szerintem, már a DC megjelenésének az idején tudhatta a Sega, hogy itt a vége konzolosdinak, ez lesz az uccsó gépük. Ha a Saturnt nem baltázzák el, akkor más lehetett volna minden. Én annak ellenére, hogy milyen a Saturn szerettem nagyon, mert egyedi volt és a belsős címei tényleg nagyot dobtak a gép megítélésén, mert hát ugye egy konzolnál a játékok a legfontosabbak. Persze a te álláspontodat is megértem, 90%-ban vállalhatatlan mulitplatform címek, rengeteg 2D-s játék, amely bár nagyon jól nézett ki Saturnon, de akkoriban már a 3D volt a menő, konkurenciával nem rúgott labdába, a Ps bődületes játékkínálatához képest valóban sehol nem volt. Hardveresen pedig valóban egy rémálom volt, mondom néhány mulitplatform címnél rettenetes mit hoztak össze, mint ha nem is konzolon, hanem valami memória és videokártya hiányos PC-vel játszanék. De ennek ellenére szerettem a gépet, az egyik legkényelmesebb kontrollere a Saturnak volt. A DC már más történet...

    [ Szerkesztve ]

    The Power Is Yours!

Új hozzászólás Aktív témák