Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #15 üzenetére

    Jó, akkor nem bugos, hanem rengeteg béna megoldás van benne. A lopakodás egy deus ex: hr után egész egyszerűen nevetséges, mégis lenyomja az ember torkán a játék több küldetés alatt is. Ráadásul, ha itt meglátnak, még menekülési esélyed sincs, mert instant halál videó vagy szimplán bukod a küldetést.

    Ezen túl van, hogy szimplán csak hamar indulsz el a táborban és instant lenyilaznak.. Ezek szar megoldások, ezért nevezem bugnak. Nyilván van, aki szerint ez feature. Ilyen marhaságok az egész DA sorozatban nincsenek.
    Ha meg akció RPG, akkor ott a Mass Effect. Semmivel nem áll jobban ahhoz viszonyítva. Sőt, attól még messzebb áll minőséget tekintve, mint a Dragon Age első részétől.

    "A DA2-t pedig bármiféle szempontból összehasonlítani a W2-vel... muhaha."

    Nagyon nagy divat szidni a játékot, főleg azok körében, akik meg se vették. Ettől függetlenül engedtessék meg, hogy a harcrendszert összevessem, ha már az akció RPG irányba indult és sokkal elegánsabban van megoldva, mint a W2-ben. Ellenére annak, hogy mennyi hülye mozdulat van benne.

    "a DAO is jóval nehezebb volt."

    Nem játszottam vele konzolon és elég nyilvánvalónak tűnik, hogy ott lehetett gáz a rosszabb irányítás végett. Emellett én nem a nehézségére panaszkodok a játéknak, hanem a harcrendszerre. Random ellenfelet vált, belső tér esetén elkezdi a fáklyát fel-le oltogatni harc helyett, egyebek. Ezek aranyos módon nevetségesek, míg nem kell miatta teszem azt 3x nekifutni egy egyszerű közkatona kiiktatásának.

    A bugmentességről meg annyit, hogy nekem anno a kitudja hanyadik több GB-os patch után is sikerült abba belebotlanom, hogy az egyik rab elcsendesítése közben úgy ragad Geralt és csak egy korábbi mentés betöltése segít.

Új hozzászólás Aktív témák