Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hombre[EU] #6 üzenetére

    Hol lenne már az Xbox Series X a PC konkurenciája? :U Van rajta alapvető egér + billentyűzet támogatás minden játékban, esetleg dualboot Windowsszal vagy ultrawide támogatás? Vagy discord, teamspeak? Sokat fejlődött funkciókban, de még mindig egy konzol.

    Ami az Xbox Series X-et illeti, igen, hardveresen erősebb a Playstation 5-nél. De a hardver nem minden, mert hiába lett erősebb az Xbox One X a Playstation 4 Pronál, ha nem igazán jelent meg rá olyan játék(kivéve Gears 5), ami megmutatta a konzol igazi erejét. Illetve az is érdekes volt, hogy Playstation 4 Pro stabilabban futtatta a játékokat, ha valaki figyelte a Digital Foundry elemzéseit. Ahogy Phelan - aki mellesleg játékfejlesztő - többször elmondta az Othersideban, a konzolokat elsősorban nem a hardver adja el, hanem a játék. Szerintem ebben a generációban nem lesz olyan lényegi különbség a 2 konzol között és azt is el tudom újra képzelni, hogy a Sony a játékaival szemléletesebben ki tudja majd aknázni a Playstation 5-ben rejlő erőt.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Wesder #101 üzenetére

    Igen? :Y Na jó, ha pl. ultrawideot támogatja majd, az odavág nagyon, mert eddig még konzolon álmodni sem mertem ilyenről. :R

    Egyébként nagyon igaz, előbb fog PC játékost behúzni a Series X, mert azoknak hamarabb számít a konzol ereje. Viszont én PC-sként sem tudok egyszerűen elmenni a játékok minősége mellett, hiába az erősebb konzol. Szóval még mindig várok arra, hogy a Microsoft meggyőzzön valamiféle remek alkotásokkal(kezdésnek pl. feléleszthetnék a Scaleboundot :) ).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz hombre[EU] #108 üzenetére

    És miért ne a Playstation 5-re cserélnék le pl.? Mi olyat kínál jelenleg az Xbox, amit a Playstation nem? :U Én ha most eladnám a PC-met, akkor játékállomást vennék. Ha az MS agresszívan behozná a PC-s funkciókat konzolra, akkor már nyilván lenne egy nagy érdemi különbség. Utóbbi időben ebbe az irányba haladt egyébként a Microsoft az Xboxszal, de nekem ez még kevés.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz bulikavagyok #111 üzenetére

    Szerintem konzolon már ennek is örülni kéne, mert a visszafele kompatibilitás sokáig nem volt bevett dolog. Microsoftnak is egy egész csapatot kell fenntartani rá játék tesztelőkkel, hogy működjenek a korábbi Xboxos játékok, szóval nem olyan egyszerű ez. Aki meg emulált már PC-n valamilyen korábbi konzolos játékot, az pontosan tudja, hogy mennyi ideig tart PC-n egy elfogadható sebességgel futó emulátor megírása, főleg PS3 esetén. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz hombre[EU] #115 üzenetére

    Ultrawide még nem támogatott, ha Xbox Series X-en az lesz, akkor az valóban +1 pont a Microsoftnak! :K Külső perifériák meg csak éppen annyira támogatottak, mint Playstationon, kvázi a fejlesztőn múlik, amiből tipikusan nem lesz semmi.

    A Gamepass és a crossplay amúgy valóban egy jó funkció, azt elismerem. Amit én PC-n crossplayban játszottam az Xboxosokkal és nincs Playstationon a Sea of Thieves volt. A legtöbb crossplay még mindig multiplatform.

    (#117) bulikavagyok Én úgy értelmeztem amúgy, hogy képes lesz futtatni más PS4-es játékokat is, csak az első 100-nál fogják garantálni a konzisztens teljesítményt. Mint amikor van egy emulátorod, amin mondjuk x és y játékban már megvan a kívánt stabil teljesítmény, de egy másik kevesebb prioritást élvező játékban még valamennyire inkonzisztens.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Abu85 #128 üzenetére

    Amúgy nem mondtam, de szerintem nagyon jó lett a cikk, nagyon jól összefoglaltad a a Playstationos funkciókat. :R De várjuk a közvetlen összehasonlítást is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz BusinessGuy #177 üzenetére

    Te honnan szedsz össze ennyi sületlenséget? :U Az megvan, hogy a Star Citizen minimum gépigénye egy SSD? Itt egy összehasonlítás, milyen szarul fut HDD-ről az SSD ellenében: [4K] Star Citizen: A Next-Gen Experience In The Making... And You Can Play-Test It Now

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Neurotoxin #248 üzenetére

    Hát én sem tudom honnan veszed ezt, hogy kint mindkettő konzolt megveszik. Szerintem ez nagy tévhit. Én konkrét akikkel együtt dolgoztam Bécsben egy moziban - ilyen 25-30 év körüliek, azoknak vagy Playstation van vagy Xbox. Azt már csak margóra, hogy a legtöbbüknek amúgy ahogy beszélgettem velük Playstation 4 van.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Neurotoxin #294 üzenetére

    Tomb Raider Uncharted helyett? :U Én játszottam még Tomb Raiderrel PC-n, mielőtt meglett a Playstationom, épp ebben a reményben, hogy olyan jó lesz majd. Hát mondjuk úgy, hogy sztoriban meg a dialógusokat tekintve messze nem hozza az Uncharted szintjét.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Szabi® #305 üzenetére

    Én követem Zolyékat Youtuben és discordon is, szeretem nagyon a bemutatóikat, noha vannak olyan kritikáik is, amikkel abszolút nem értek egyet, pl. Battlefield V, Metro Exodus vagy legutóbb Oroszlánkirály ill. 1917 filmbemutató. Ennek ellenére nálam még mindig ők az etalon bemutatók terén. Amúgy érdemes megnézni pl. az Unharted 4-es bemutatójukat, amit még Shirin csinált, na az is egy nagyon jó kedvcsináló videó lett, én konkrét akkor mondtam azt, hogy nekem bizony KELL egy „Játékállomás 4”! :B

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Noukoum #307 üzenetére

    Erről van valahol valami infó? Mert nem emlékszem róla, hogy Shirin videóban a saját csatornáján aztán ilyet mondott volna...

    A techtesztek lehet nem olyan jók, ott még fejlődniük kell. De eredetileg nem is arra specializálódott a csatorna, szóval én nem várom el, hogy azok ugyanolyan jó videók lesznek.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Szabi® #310 üzenetére

    Nekem meg most épp az új Pro és Con videói tetszenek a legjobban, mert próbál érveket felvonultatni az egyik és a másik mellett, és így épphogy nem lehet őt elvakultsággal vádolni! :) Kommentelték is neki sokan, hogy mindenképp kérünk még ilyen videókat - talán még én is írtam.

    (#317) Neurotoxin Az Anthemes videója fergeteges volt, többször is megnéztem, ahogy kiosztja a Biowaret! :C

    (#321) GodGamer5 Te nem tudom milyen tizenéves korosztályról beszélsz, mert én pl. 25 vagyok, de discordon is akik fent vagyunk az Otherworld csatornáján is idősebbek.

    Nem kell mindennel egyetérteni amit mondanak, én sem értek mindennel együtt - az lehetetlen is lenne - de sokszor nagyon érdekes dolgokat hoznak fel egy játékkal vagy filmmel kapcsolatban, ami nekem magamtól nem jutna eszembe. :) Sokszor itt a fórumon is felhasználom aztán az infókat tőlük, ha kijön 1-1 új játék.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Wesder #324 üzenetére

    Na megnéztem a videót, korrekt kritika! :K

    Én egyetértek vele, a kontrollert nem erre tervezték, hogy ilyen tervezésre meg precizitással tárgyak forgatására használják! Meg ahogy néztem a videót, én sem tudtam hova tenni a játékot. Én is azt tudom elképzelni ami a végén mondott, hogy ilyen Minecraft játékosoknak ez tetszhet esetleg. Azt ő is elismeri, hogy abban van ráció, ha valaki kreatív és egy demót akarna készíteni egy játékhoz, akkor az illető simán élvezheti. De utána derekasan bevallja, hogy neki nem jött át - és nem azért mert rossz lenne(!) - hanem mert ő személyesen nem tudja hova tenni. És én is pontosan így vagyok vele.

    De amúgy mint Zoly már mondta korábban, a kritikái a tesztelő szubjektív véleményét tükrözik, mert nem létezik olyan, hogy objektivitás. És ezt felvállalja. És én is így látom. Tehát nem kell vele mindig egyetértened - és nem is fogsz - nem arról szól az Otherworld. Az Otherworld egy élménymagazin.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz szmörlock007 #333 üzenetére

    Ennyi, lényegében ez a cikk azt húzza alá, amit többen is mondtunk itt! :C

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Dr. Akula #348 üzenetére

    A konzolpiac szerintem egy rendkívül árérzékeny piac es nagyon számít az a pár cent is. Sok kicsi sokra megy...PC piacon ez működne esetleg, de a konzol játékosokat nem különösebben érdekli a vas, inkább az érdekli őket, hogy minél olcsóbb konzol jó játékokkal legyen. Ezért hiába erősebb a One X, én biztos a Playstation 4 Prot venném a 2 pro konzol közül, mert nem látszik annyira a különbség, sőt, japán játékokban a PS4 Pro rendre stabilabb teljesítményt nyújt.

    (#351) F_Peter Rossz stratégia. :N A konzol portfólióját úgy kell megtervezned, hogy minél szélesebb tömeget lefedj vele, tehát mindenki megtalálja a maga számítását.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Dr. Akula #355 üzenetére

    Ja, nagyon teljesíti! Olyannyira, hogy sokszor One X-en is 1800p a játék vagy valami dinamikus felbontást használ! Aztán sokszor hiába erőltetik 4K-t, mert a teljesítmény látja kárát. :D Emlékeztek a nagyon teljesítményigényes Anthemre? Mindkét konzolon rosszul futott, de azonos 1800p felbontáson és a One X-en kicsit rosszabb teljesítménnyel.

    Amúgy igen, a legutóbbi játékokban mint pl. a Red Dead 2 már nagyobb volt a különbség, de nem volt akkora nagy különbség a One X javára, hogy egy mezei gamert zavarna. Azt bírom amúgy, mikor versenyeznek hogy melyiknek a nagyobb a felbontása, aztán végül ráeresztik a szar TAA technikát és mindkettő képet elmossák vele. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Dr. Akula #368 üzenetére

    Oké, ebben az összehasonlításban még Youtuben is tényleg jól látszik a különbség az Xbox One X javára. :R Más játék esetleg, ahol hasonlóan látványos a különbség, hogy megérje valakinek One X-et venni a Pro helyett?

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Tegla80 #381 üzenetére

    Az ő hozzászólásának mi köze a témához? Ez egy szakmai fórum és maradjunk a témánál. Elhiszem hogy szar a helyzet odakint meg minden, de akkor hadd töltsük már az időnket itt fejtegetéssel addig, amíg rendbe nem jön a helyzet, nem?

    Míg mi a témáról vitatkoztunk épp és érvelni próbálunk egyik vagy a másik mellett, ti addig mi ideillővel gazdagítottátok eddig a topikot? :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Szabi® #401 üzenetére

    +1 sok PC játékos(magamat is beleértve) egyelőre csak videókat nézeget sugárkövetésről meg olyan gyors SSD-ről is csak álmodhat. Szerintem a jelenlegi PC-ket figyelembe véve ez az első alkalom, mióta az eszemet tudom, hogy a 2 piacvezető konzol ennyire előremutató hardvert kap.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz laposonly11 #411 üzenetére

    Ajánlom az Uncharted 4-et! Ilyen játékot ilyen részletes kidolgozottsággal még nem láttam PC-n! De ajánlhatom a Horizon Zero Dawnt is, amit szerencsére nemsokára PC-n is élvezhetünk! Olyan kidolgozottak az arcanimációk és a textúrák, hogy mikor a kis Playstation 4 Slimen játszottam vele, elállt a szavam. Azt gondoltam magamban mikor játszottam vele, hogy bakker ilyen játékokat miért nem kapunk PC-re...amit God of Warból láttam videón, az is ilyen álleejtős, de bevallom azzal még nem játszottam. Továbbá Ghost of Thushima is elképesztően fest már a videókon is...én tényleg szeretem a PC-t mint platformot, de őszintén, most milyen hasonló gondossággal kidolgozott játékokat tud felmutatni? :U Egy ami ilyen érkezett nemrég, a Red Dead Redemption 2, s esetleg majd a hamarosan érkező Death Stranding ill Horizon Zero Dawn lesz.

    Az ARK-ot meg ne hozzuk fel már példaként arra, hogy milyen gyengék a konzolok, ha PC-n is az egyik legszarabbul optimalizált játékok egyike, szóra sem érdemes... :U

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz laposonly11 #418 üzenetére

    UC4 meg hasonlók azokat azért nem adják ki, mert ilyen arcade játékok nem igen fogynak PC-n. :W

    Ja, nyilván ezért próbálja a PC-s community egy jó ideje a régi Uncharted játékokat emulálni. Amúgy meg ennyire nincs rá igény: Rise of the Tomb Raider First-Month PC Sales Almost Triple Xbox One Debut

    És akkor még csak nem is a legjobb ilyen jellegű játékról beszélünk, csak a PC-sek egyelőre kénytelenek beérni ezzel.

    Megnéztem az összehasonlítást és tény, a PC-n több a level of detail a környezetben, de ebben ki is merült. Azon kívül nem olyan egetrengető a különbség, főleg nem az Xbox One X-hez viszonyítva.

    A horizon viccnek jó, átlagos grafikája van, sok a részlet de semmilyen grafikai újdonságot nem vonultat fel, sőt messze elmarad pl. egy régebbi Crysis 3 tól is.

    Ez komoly? Senki sem vitatja szerintem, hogy a Cysis 3 túlmutatott grafikában a többi játékon a maga korában, de ez azért meredek kijelentés. Én játszottam mindkét játékkal, láttam mindkét grafikus motort és ha meg kéne neveznem „az új CryEngine-t”, az számomra egyértelműen a Decima Engine lenne.

    A konzolt mint önmagát meg nem lehet úgy értelmezni, mint a PC hardvert, mert másképp működik. Tudom hogy ezt PC-s fejjel nehéz lehet megérteni, de aki már látott konzolon játékot, az megérti. :)

    amiket kb 5 óra alatt lehet végigtolni

    Itt látszik hogy egyikkel sem játszottál, de még végigjátszást sem néztél róla, csak próbálod magadnak bebeszélni, hogy miért jobb a PC-d a konzoltól. No offense, de én helyedben a közeljövőben beszereznék egyet helyedben és utána visszajönnék átértékelni, amiket írtál. :R

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz laposonly11 #421 üzenetére

    Oké, egy játék a Red Dead Redemption 2, ami PC-n is futtatható és nagyon jó grafikát kínál. Végre egy játék, amiről éveken át csak álmodoztunk PC-n és tényleg lehet örülni, hogy megkaptuk! Persze ha valaki nagyobb részletességgel szeretné futtatni mint az Xbox One X vagy Playstation 4 Pro, akkor hamar elfogy az a budget PC. :)

    A Battlefieldnél meg el lehet játszogatni azzal a budget PC-vel, amíg el nem kezdesz multizni. Én tudom mert nekem a kedvenc sorozatom és kipróbáltam egyszer apámék gépén a i5-3300-on egy GTX 1050Ti társaságában és folyton 100 százalékon pörgött a proci, érezhető mikrolagokkal. Szóval az igazság az, hogy a Battlefield 1 és V multiban megeszi azt a pentiumot reggelire.

    (#419) ProEvoFan Igazad lehet, de PC-sként kötelességemnek érzem jobb belátásra bírni a konzolokkal kapcsolatban. :R

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák