Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz laposonly11 #418 üzenetére

    UC4 meg hasonlók azokat azért nem adják ki, mert ilyen arcade játékok nem igen fogynak PC-n. :W

    Ja, nyilván ezért próbálja a PC-s community egy jó ideje a régi Uncharted játékokat emulálni. Amúgy meg ennyire nincs rá igény: Rise of the Tomb Raider First-Month PC Sales Almost Triple Xbox One Debut

    És akkor még csak nem is a legjobb ilyen jellegű játékról beszélünk, csak a PC-sek egyelőre kénytelenek beérni ezzel.

    Megnéztem az összehasonlítást és tény, a PC-n több a level of detail a környezetben, de ebben ki is merült. Azon kívül nem olyan egetrengető a különbség, főleg nem az Xbox One X-hez viszonyítva.

    A horizon viccnek jó, átlagos grafikája van, sok a részlet de semmilyen grafikai újdonságot nem vonultat fel, sőt messze elmarad pl. egy régebbi Crysis 3 tól is.

    Ez komoly? Senki sem vitatja szerintem, hogy a Cysis 3 túlmutatott grafikában a többi játékon a maga korában, de ez azért meredek kijelentés. Én játszottam mindkét játékkal, láttam mindkét grafikus motort és ha meg kéne neveznem „az új CryEngine-t”, az számomra egyértelműen a Decima Engine lenne.

    A konzolt mint önmagát meg nem lehet úgy értelmezni, mint a PC hardvert, mert másképp működik. Tudom hogy ezt PC-s fejjel nehéz lehet megérteni, de aki már látott konzolon játékot, az megérti. :)

    amiket kb 5 óra alatt lehet végigtolni

    Itt látszik hogy egyikkel sem játszottál, de még végigjátszást sem néztél róla, csak próbálod magadnak bebeszélni, hogy miért jobb a PC-d a konzoltól. No offense, de én helyedben a közeljövőben beszereznék egyet helyedben és utána visszajönnék átértékelni, amiket írtál. :R

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák