Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Szabi® #413 üzenetére

    Az UC4 en kívül mind megjelent PC-re, és ma már egy 30-40 ezer Ft os új kártyán is úgy futnak ha nem jobban ezek, mint a PS4-pron. És PC-n csak kártyát kellett cserélni, mert a PS4 pro procija már a megjelenéskor is harmatgyenge volt.

    "Az only pc-játékok listája szegényes és silány.(ha az elmúlt 7 évet vesszük)"
    Ez így van, de ha visszamegyünk 30 évet akkor fordított a helyzet, sőt lassan már emulálható a PS3 is.
    A horizon viccnek jó, átlagos grafikája van, sok a részlet de semmilyen grafikai újdonságot nem vonultat fel, sőt messze elmarad pl. egy régebbi Crysis 3 tól is.
    De nézzük csak meg hogyan fut egy régi és gyenge PC-n egy hasonlóan szép, szeriontem szebb játék a Final Fantasy XV:
    https://www.youtube.com/watch?v=guAdRNPaQnc
    1080p ben hozza a 40-60 framet ami kb. a PS4 pro nak felel meg.
    Ezt teszi úgy hogy PC-n a legrészletgazdagabb, a játék:
    https://www.youtube.com/watch?v=QAVNtje0LHU
    Pentium G4560 proci kb. 10000 Ft ért dobálták, ma már 7500 Ft ért kapni 4 magos i5-3350P-t, ami lényegesen erősebb a PS4 pro gyenge processzoránál.
    A videokártya meg egy Asus GTX680 2 Gb, 25000 Ft ért látok ilyet.
    Na most ha a PS 4 pro egy 4 évvel korábbi hardvernél is gyengébb, mutatja azt hogy egy zárt rendszer, az bizony zárt rendszer, hiába olcsó a megjelenéskor, ma már kiöregedett, és egy gyakorlatilag olcsó irodai gép is hasonló szinten nyújt.
    PS4 Pro-t kb. 70000 Ft ért láttam használtan.
    Mindenki döntse el mi kell, és mennyit ér meg neki.
    A ps3 exkluzívokat akkor játszottam ki, amikor már 30000 ft ért lehetett venni ps3 at, aztán el is adtam. :DDD
    Láttam a last of us 2 őt, lehet ki jön PC-re... UC4 meg hasonlók azokat azért nem adják ki, mert ilyen arcade játékok nem igen fogynak PC-n. Szimulátorok, stratégiák, FPS-ek, RPG-k, ezek valók PC-re.

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák