Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz tuki2200 #21 üzenetére

    pontosan!

    én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy soha nem érdekelt jobban a Star Wars mint bármely más film, így az Ébredő Erő előtt szinte "szűz szemekkel" tudtam végignézni az előző 6 filmet, és hát...
    OMG! :D :D
    megvan a nagy epikus párbaj Vader meg Kenobi közt? a jó és a gonosz ádáz csatája? két mester küzdelme? ehhez képest a koreográfia az, hogy két fickó böködi egymás seprűnyelekkel! :D

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tuki2200 #21 üzenetére

    Így van, pl. Luke karaktere sem kiemelkedő, és az őt alakító színész se lett akkora nagy sztár a SW-on kívül. Viszont maga a film nyújtott valamit, és azért mégis volt pl. egy nagyon jó karakter a filmben: Darth Vader. A kegyetlen, legyőzhetetlen uralkodó, akit a végén csak megkedvelsz.
    Másrészt adott egy jó sztorit és kalandélményt. Mindezt a '70-es években. Az összkép igenis jó volt.

    Ehhez képest a fosawakens hol van? Sehol egy karakter, ami a régiek nyomába érnének, hiába voltak azok között is gyengébbek.
    Amikor ez 2015-ben kijött akkor már volt über CGI, és végtelen mennyiségű pénz. Így még felül is kellett volna múlnia a korábbi részek mindegyikét összesen. Ehelyett egy épkézláb sztorit sem tudtak összedobni, pedig szinte csak ezen múlt az egész. De a világ szinte összes erőforrásából sem sikerült, még úgy sem, hogy a régi filmek sikere azért erősen tolta az új filmek szekerét.
    A totális kudarcot pedig igazolják a legutóbbi dzsedáj filmre adott masszív negatív reakciók is.

    Nekem azzal nincs bajom, ha valakinek nem tetszik a SW saga, különbözőek vagyunk, hát legyen. Az viszont megmosolyogtat, amikor valakinek a klasszik részek nem tetszenek, de az újak, hát azok milyen jók. :D

    Viszont a Solo után meg felcsillant a remény, hogy talán észbe kaptak a dizninél, és valamikor kijön majd egy tényleg nagyon frankó rész.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák