Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Synthwave #25 üzenetére

    Valami gasket mountra gondoltam.
    Ha jól működik a gasket mount, és van kellő mértékű bounce, akkor tényleg jó lehet a merev plate is. Ebben az esetben a taktilitás kicsit nagyobb lesz, mert a taktilitást és a rugalmasság egy részét egyszerre kell legyőznöd.

    Ja, csecse ez a (monnyuk Silk Blue) Dactyl, de még az olcsóbb kapcsolókkal is 525 dollárra (+ vám + ÁFA) jön ki, ami kétszer annyi (yikes), mint a szintén nem épp kétfilléres refurbished Kinesis, plusz mivel inaktív a build service, össze sem tudnám rakni.
    Az oldalt csak a lehetséges layoutok miatt küldtem, nem azért, hogy innen rendelj. Dactylt magának nyomtat/nyomtattat az ember, és utána építi meg, úgy azért a töredékére jön ki ennek.

    vlevi: Én próbáltam O gyűrűzni a billencsemet, de végül kiszedtém belőle.
    Igen, a legkönnyebben beszerezhető puha O-ring ilyen, azt csak jobb híján érdemes alkalmazni, mert a billentyűzet már adott (keményebb gumi valószínűleg jobb érzésre és rosszabb tompításra). Rugalmasság alatt nem is erre gondoltam, hanem olyan belső felépítésre, ami képes mozogni és egyúttal tompítani a bottom outot, és ezt nem az O-ring gumis érzésével teszi, hanem feszes-rugalmas módon.

    totron: Egy IBM F-et vettem 500 Ft-ért, emlékszem.
    Manapság sajnos már eléggé esélytelen vagy óriási szerencse kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák