Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuerue

    csendes tag

    válasz Mate #3 üzenetére

    Ez a T dugó jellegű, vagyis bedugod a konnektorba és lesz két 5-voltos USB-d meg egy hely a villásdugónak. Mondjuk a kanapé mellé hogy tudd tölteni a DS4-et és közben az éjjeli lámpa is be van dugva. http://www.220volt.hu/Roline+Halozati+fali+aljzat+2db+USB+porttal

    A mindenféle villanykapcsoló, dugalj és egyéb szerelvényeket azonos fazonban kínáló kapcsoló-családok közül pedig akad olyan amihez van USB töltő is.

    [ Szerkesztve ]

  • Schuerue

    csendes tag

    Nem véletlen, hogy a cikkbe nem került be játék fejlesztés finanszírozására gyűjtő kampány. Pontos statisztikát ugyan nem kerestem a dologról, és még csak hevenyészettet sem készítettem magam, de ennek ellenére úgy érzem, hogy a software projectek nagyobb hányada az ami a sikeres kampány után nem, vagy nem úgy jut el a megjelenéséig ahogy azt az ötletgazda eredetileg ígéret. Jó pár olyat lehet találni például amit egész egyszerűen megvett, fejlesztőstül vagy csak a jogait egy kiadó vagy tőkeerős stúdió. Az meg a másik fele, hogy sok játékos projectnek (amit valóban a kampánnyal idítanak el a valódi fejlesztés útján) jóval hosszabb az átfutás, mint egy akár a prototípusra gyűjtő technológiai kampány végső eredményének, nem beszélve a gyártásra tőkét kalapozó projectekről.

  • Schuerue

    csendes tag

    válasz gyuszaa #40 üzenetére

    A töltés idejére, ha játék közben kezd el követelőzni az irányító, mert mondjuk elfelejtettem feltölteni az előző napi játék után. Egyébként meg feltölti a kanapé mögötti polcra rakva és amikor játszani kezdek lehúzom.

    Persze most elő lehetne húzni azt a mágneses távolsági töltős megoldást, amivel kísérleti körülmények között nemhogy hordozható eszközöket töltenek fel vidáman mindenféle drót használata nélkül de egy már TV meg hasonló nagyobb "étvágyú" cuccok is elegendő áramhoz jutnak általa. Azonban még ha lenne is ilyen a kontroller töltésére akkor sem biztos hogy szeretnék egy energiaátvitelre alkalmas mágneses tér vagy hullámnyaláb közepén ücsörögni.

Új hozzászólás Aktív témák