Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hash99

    senior tag

    válasz Bocha #1 üzenetére

    A leírtak alapján tényleg érdekes játék lehet de már megvan a kiírt összeg szóval így is úgy is el fog készülni ha támogatod ha nem. :)

    Én azt sajnálom, hogy a After Reset elsőre nem jött össze, nem ártana már egy fallout kihívó főleg hogy mennyit kell várni az új részre.

    [ Szerkesztve ]

  • bullseye

    addikt

    válasz Bocha #11 üzenetére

    Akkor vagy a helyzet rosszabb, mint gondoltam, vagy a humorom.

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • dr laikus

    csendes tag

    válasz Bocha #18 üzenetére

    Az én megjegyzésem csakis a kickstarter-re vonatkozott. Vélek az említett aspektusában valamit felfedezni:

    Mégpedig, már sokszor tapasztaltam egyes angolszászoktól, hogy az internetet mint a saját természetes előnyüket tekintik. Ha pedig más is ugyanúgy ismeri a netes kommunikáció művészetét, akkor jön az a fajta intolerancia, ami egyszerűen állatias, az ismert dolog megismétlődése egy új helyzetben.

    Az hogy a kickstarter-en csak angolszász projekt lehet, de támogató bárki a világon, nekem egyszerűen elfogadhatatlan, a fentiek szerint pedig ugyanúgy kellene vele elbánni, szerintem, mint az effajta intolerancia más megnyilvánulásaival.

    Nem általánosítás, csak egy olyan középértelmiségi jelenséget látok benne, minden népben ott van, és ugyanúgy üldözendő, szerintem.

    Egy ismerősömnek nagy szüksége lett volna a szolgáltatásra, de dél-afrikai, nem használhatja. Én Európából nem használhatom. Menjenek a..........

    Mindenesetre nem messze vagyunk talán már attól sem, hogy az ilyen megkülönböztetés valami nemzetközi jogba ütközzön egy akkora webhelynél mint a kickstarter.

  • dr laikus

    csendes tag

    válasz Bocha #22 üzenetére

    Kezdeményezni viszonylag könnyű ilyent, hiszen a blogmotor (ha jól fejezem ki magamat) eléggé hozzáférhető, így nem csoda ha akad befuccsolt eset.

    A helyzet az hogy a kickstarter a legnagyobb a konkurrensek között, ami a hasonlatodat abba a fénybe helyezi hogy: nem minden hasonlat ami sántít.

    Úgy érzem véleményed nélkülözi a protekcionizmus nemzetközi gyakorlati ismereteit, az nem szabad döntés ugyanis hogy adott egyén a kickstarterre iratkozik fel vagy egy másikra, hanem mindenféle media eszközök által determinált dolog, és nekem a véleményem az hogy egy sor szereplő párhuzamos viselkedéséből adódik hogy láss csodát pont az az oldal a legsikeresebb amelyik a legkirekesztőbb is egyben.

    Egyébként nem is értem, hogyan jutottál a fagylalt hasonlathoz. Akkor szerinted, holnap legyen kétszintes az internet? Ugye arra gondolok hogy aki többet fizet, azt a szerverek előnyben részesítik, meg hasonlókra. A fagyi szintű gazdaságodból az következne hogy minden további nélkül lehet 2 vagy több szintű holnaptól az internet.

    De nem lesz, gondold át hogy miért.

    És nem lehet éppúgy, a legnagyobb crowdfunder site semmilyen szinten sem diszkrimináló, ha ez ma legális, akkor kívánom hogy holnap ne legyen az.

Új hozzászólás Aktív témák