Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz moonman #36 üzenetére

    ...lesz Windows Update.

    Ez az... Hogy kiadnak valamit, aztán majd csak befoltozzák a hiányosságokat pár év alatt. PC-n is ezt csinálják.

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz moonman #36 üzenetére

    isten ments! rühellem a unified inbox gondolatát is. nem poén, hogy folyton figyelni kell, melyik levél melyik cégemhez, vagy mondjuk privátként érkezett.
    Attól még, hogy moonman utálja, még sok embernek kellhet, hm?

    sms-ben oké a beszélgetés-mód, de emailben a mai napig ellenzem.
    Attól még, hogy moonman ellenzi, még sok embernek kellhet, hm? Mondjuk nekem, mert szerintem "oké".

    html5 nélkül még nagyon sok évig elleszünk, Flash és Silverlight egyetlen másik rendszeren sincs, úgyhogy ezek ilyen "mondvacsinált" hiányosságok. (inkább legyen stabil és gyors kiadáskor, mint a félkész, sehol nem használt html5-tel elbaszni még fél évet.)
    Igen előremutató, hogy a Microsoft a saját szabványát sem használja. HTML5 nélkül meg azért leszünk el, mert mindenki harcol ellene, pedig nyilván jó lenne, ha működne. Flash van Androidon, igenis kell - nekünk mondjuk nyilván azért, mert a bannermegjelenésekből élünk, plusz mindenki, akinek netes újságja van. Mobilon ezek ugye nem jelennek meg.

    szerintem egyelőre a Marketplace a lényeg, hogy tényleg használható legyen, itthon az Xbox-nak sincs hivatalos támogatása, így a többit "megértem". ha a WP7-et világpiacra szánják, márpedig nyilván, akkor előbb-utóbb a kapcsolódó szolgáltatásokat is be kell vezetniük mindenhol.
    Szerintem meg rossz, hogy cégek (Microsoft, Apple, Google, Samsung) tojnak a fejünkre.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz moonman #36 üzenetére

    Úgy szeretem, amikor idejössz és okosan ferdítesz, figyeljél:

    1. neked nincs Facebookod, másnak van. Szar így az implementáció a People cuccal, vagy sem? Szar. Innentől magasról tojik rá mindenki, hogy van-e Facebookod, itt az a lényeg, hogy amit az MS csinált, az jelenleg szar.
    2. Az, hogy TE személy szerint utálod az egyesített mappát, még nem kisebbíti azt a problémát, hogy egyébként nem megoldható.
    3. Az e-mailben nem a "beszélgetős-mód"-ról volt szó, hanem az összetartozó e-mailek jelöléséről, amit nyilván nem láttál még élőben, de esetleg levehetnéd a szemellenzőt.
    4. Az acid a HTML szabványt teszteli. Nem volt lehetőségünk, hogy a világ összes live oldalát kipróbáljuk, de ha szar az acid teszt, akkor nagyobb az esély, hogy a "real world" lapoknál hiba lesz.

    A többivel akár még egyet is érthetnék, bár csak szólok, hogy Flash natív van a 2.2-es Androidban, jóreggelt.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák