Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyedes

    addikt

    válasz Zanik #19 üzenetére

    De azon nem(ha megy, akkor is docog) az OS X .Az apple gepek egyik fo tulajdonsaga az OS.

    Koszi a tesztett, nagyon erdekes, bar nekem(vagyis edesanyameknak, mert nekem van sajat cuccom) meg mindig draga. :(

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

  • azbest

    félisten

    válasz Zanik #66 üzenetére

    azért a hardver sem ugyanaz... nem olyan régen kezdtek csak terjedni az iMac szerű gépek... a mini koppintások is sokszor drágábbak vagy sokkal butábbak, mint az eredeti.
    Voltak nagyon rosszhírű szériák: pl fehér műanyag macbook borítása... de az új alu ház nagyon ott van... a mini új változata is versenyképes (ha win-es media centernek veszik akkor is). Horror árak vannak más gyártóknál is, ha nem a legszélesebb mainstream kategóriát nézzük.

    Sokszor felmerül, hogy van olcsóbban pc... de még a brand pc-k közt is nagy különbségek vannak. Ahogy a masszivitás szinonímája a thinkpad rollercage váz, s ezzel drágább is mint a hasonló sebességű más laptopok. Az apple a dizájn és a felhasználóbarátság terén eléggé úttörő szokott lenni... emlékszem ám arra is, hogy az első macbook-ok idején is drágállták a pentium-m es laptopokkal szemben az apple gépeket... pedig a (brand) pc core és core2 gépek még drágábbak voltak akkoriban.

    #68) Dave™
    "Nem használok semmilyen vírusirtót... vírus egy szál se"
    Pontosítsunk: Nem tudsz róla, hogy lenne vírusod.
    Moonmant is mindig csesztetem az ilyen szövegéért, mert ez megtévesztő és buta gondolatokra készteti az átlagfelhasználót.

    A stabilitás pedig nagyban függ attól is, hogy ki és mire használja a gépét. Nekem legalább napi 10-14 órát van aktívan használva a gépem... egyszerre többféle programot is használok. Teszt szerverként is funkcionál a fejlesztéseimhez... IE böngésző hibái sem biztos, hogy kijönnek annál, aki csak alkalmanként pár percre használja... több napon át futó, rendszeresen használt progiból jobb eséllyel bukik ki valami bug.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák