Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz schwartz #124 üzenetére

    tényleg... ez az... a "demo"... a legtöbb nagy névvel készülő folytatásoknál eltűnnek szépen a demók... és zsákbamacska az egész... régen amikor meglett pl az ut demo meg a q3 demo, azon csüngtünk napokat... pedig nem sok pálya volt bennük... aztán később a végleges verzió tényleg teljes verzió lett és még ma is csinálnak belőlük versenyeket... pedig mindkettő lassan már 10éves lesz... ha jól rémlik, az ut demo a '99 októberi vagy novemberi gamestar cédén volt :) a q3 is akörül... elég durva... meg régebben ott volt az, hogy az unreal motort meg a q3 idtech3-as motorját licenszelte szinte mindegyik fejlesztő orrba-szájba, mert rohadtjól össze voltak rakva és rendesen voltak optimalizálva... most meg port-port-port... aztán a nagyágyúnak számító kártyák is csak nyögnek, és nem az ő hibájukból...
    elég elfogult vagyok j carmack-ékkal szemben pozitív értelemben (ezt már máskor is említettem) és ezért várom az idtech5-öt... úgy nyilatkozta carmack, hogy egy olyan motort próbálnak összehozni, ami minden szempontból megállja a helyét és ugyanúgy lehet rá építeni egy autószimulátort, mint egy fps-t vagy akármi mást... ha pedig jól összehozzák, akkor szerintem az épeszű fejlesztők ezt fogják választani... talán a duke 4ever is kijön már egyszer, mert eltalálják, hogy: "ezzel a motorral lesz az igazi..." :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák