Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Az milyen dolog már, h miután eurómilliókat beleb@sztak akkor ellehetetlenítik a létezésüket, h majd 3an szétcincálják ami még megmaradt. Ja, ha nem kell az ingyen net... mert kb. semmibe kerülne. :D

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Mindegyik topikban van sírás nem is kevés, személy szerint a t-vivanet-externet- upc- digi úton most nem szívok először. Töredék áron jelentősen gyorsabb, fényévekkel stabilabb. A T azt se tudta hogy mit számlázott ki, elismerten nem tudott szolgáltatni két hónapig amit utána kiszámlázott, reklamáltam, kamatostól kiszámlázta, reklamáltam, behajtóval fenyegetett, felmondtam, behajtónak adott át, beküldtem a papírokat behajtónak, és majd egy fél év után rájöttek hogy ja bocsika. viva-externethez képest a jelenlegi huf atomstabil valuta, ha napi 20x nem dobálta magát el a hálózatuk akkor egyszer se, a upc-vel meg folymatosan a natolsz nem natolsz játékot játszottuk két-három havonta és még kismillió gond volt velük. Nekem tök midnegy hogy kicsi meg nagy meg robinhood vagy döbrögi vagy akárki, de eddig digin kívül senki nem tudott se a régi se a mostani házban szolgáltatni értelmesen úgy, hogy két év alatt egyszer se kelljen nagy levegőt véve ügyfélszolgálatot hívni... Hogy jelentősen olcsóbb mint bármi más itt, az igazából annyira nem érvágás, de pl a szerelő időben jött, szépen dolgozott, pironkodva jelezte hogy elfogyott a fekete kötegelő és zöldet használt ahogy bejött a házig a póznáról, és hát bocsi, reméli nem akkora gond... Kapott jattot, röhögtünk aztán ment a dolgára.

    [ Szerkesztve ]

  • tomazin

    veterán

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Ez most van? Mert 5eve szerintem mar ninc igys. 5ev alatt 2hiba, mindketto aznap elharitva. Lehet koaxon nem ilyen a buli, de ftth jo.

  • togvau

    senior tag

    válasz joey04 #62 üzenetére

    2 éve mióta van digi, mondhatom, hogy a szolgáltatásainak minősége magasan a trékom fölött van, nem csak mert gyorsabb, és több, és olcsóbb, hanem mert ez alatt az idő alatt csak 2 kiesés volt, egyik amikor az I. kerület környékén átvágtak valami gerinckábelt, és egész budán off lett.
    Akkor is, készséges volt az üfsz, meg a másik kisebb kiesésnél is.

    A digi topikban a routerekről van sírás, meg hogy nem megy a gigabit, csak a párszáz mega :D emlékszem a trékom topikban arról volt szó, hogy miért szakadozik, vagy miért lassult be az amúgy is nagyon lassú net, milyen szívás van az iptv dobozzal, stb.

    Én is digi simet raktam a 2. sim helyre, a telenoros flottás helyett, így ész nélkül mobilnetezhetek, a családi ingyen telefon is fincsi, főleg VoLTE-n, de az 5 forintos hálózaton kívüli is pont negyede az elsődleges vodkás tuti simnek. Budapesten kb full a lefedettség, és vidéken is egyre több helyen van.

    [ Szerkesztve ]

    hitler, sztálin, micro usb

  • gippazoid

    senior tag

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Bekötési minőségi panasz?
    Ismerőssel történt meg, hogy kiment hozzá IPTV-t bekötni a T-s szerelő. Tulajdonképpen kollégák voltak csak az ismerős nem azon a területen dolgozott. Be kellett húzni némi UTP kábelt a lakásban két szint között, a kolléga meg olyan spórolósan mérte a drótot, hogy az ismerős már fogta a fejét, hogy azért plusz 1 m jó lenne a falon kívűl, hátha később arréb kerül a TV. De nem, a szerelő spórolt. Pedig tudta hogy munkatársnak köti.

    A vége az lett, hogy mire behúzta a vezetéket, kiderült, hogy az bizony baromi rövid lett, alig lóg ki a falból. Ezért kihúzta és húzott be végre normális hosszúságút. Az ismerős meg jót röhögött magában.

    Gippazoid Novelties Inc.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Pesttől 10km-re a Trés net szinte 3 naponta elment, vagy 50+% packet lossom volt bármit próbáltam az ügyfélszolgálattal rendezni közölték cseréljem le a routereimet mert biztos kukák vagy nem tudják kezeleni a sávszéllt... mióta digire váltottam érdekes mód megszűnt minden probléma. Filmek lent vannak fél perc alatt, steam/uplay/origin félóra alatt lehúz egy játékot ha esik akkor sem megy el a net ala Tré ja és mindezért jelentősen kevesebbet fizetek, Tré 120-as csomag 8,5k Digi1000 6k. És akkor hív 2 hete a Trés csóka nem akarok e visszamenni adnának kedvezményesen 300-a csomagot az előző díjam áráért na ne röhögtess. :U

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák