Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz joey04 #62 üzenetére

    Mindegyik topikban van sírás nem is kevés, személy szerint a t-vivanet-externet- upc- digi úton most nem szívok először. Töredék áron jelentősen gyorsabb, fényévekkel stabilabb. A T azt se tudta hogy mit számlázott ki, elismerten nem tudott szolgáltatni két hónapig amit utána kiszámlázott, reklamáltam, kamatostól kiszámlázta, reklamáltam, behajtóval fenyegetett, felmondtam, behajtónak adott át, beküldtem a papírokat behajtónak, és majd egy fél év után rájöttek hogy ja bocsika. viva-externethez képest a jelenlegi huf atomstabil valuta, ha napi 20x nem dobálta magát el a hálózatuk akkor egyszer se, a upc-vel meg folymatosan a natolsz nem natolsz játékot játszottuk két-három havonta és még kismillió gond volt velük. Nekem tök midnegy hogy kicsi meg nagy meg robinhood vagy döbrögi vagy akárki, de eddig digin kívül senki nem tudott se a régi se a mostani házban szolgáltatni értelmesen úgy, hogy két év alatt egyszer se kelljen nagy levegőt véve ügyfélszolgálatot hívni... Hogy jelentősen olcsóbb mint bármi más itt, az igazából annyira nem érvágás, de pl a szerelő időben jött, szépen dolgozott, pironkodva jelezte hogy elfogyott a fekete kötegelő és zöldet használt ahogy bejött a házig a póznáról, és hát bocsi, reméli nem akkora gond... Kapott jattot, röhögtünk aztán ment a dolgára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák