Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Raymond #4 üzenetére

    Igen az a Rift árcsökkentés gyönyőrűen elérte magyarországot, egy forinttal se lett olcsóbb a hazai boltokban (sőt drágább is) a hivatalos honlap meg még mindig azt mondja hogy nálunk nem forgalmazzák... igaz most már nem is baj, nem igazán futott be így jobb is hogy lemaradtam róla az ára miatt... mondjuk valószínűleg ennek köszönheti azt is hogy nem lett sikeres.
    Nem lehet elkérni 5-800 dollárokat egy olyan eszközért ami még gyerekbetegségekkel (god rays pl.) küzd és alkalmazás is kevés van rá.

    Ez a WinVR (vagy mi neki a neve) viszont akár még meg is hozhatja az áttörést. :K

    P.S.: egyébként a Riftnek az alap ára 500$, de ha a Touch-ot is kéred hozzá úgy már 600$, ebben a WinVR-ben meg 400-ért már benne van ez a touch-szerű controller is ha jól értem.

    A cikk egyébként negatívnak írja hogy ha kiviszed a látómeződből a controllert akkor nem érzékeli, de szerintem ezen túl lehet lépni. Ilyen poénos dolgokat persze nem tudsz vele csinálni, mint mondju khogy leakasztasz a hátadról egy kardot, de ha oldalra kell nyúlnod hogy elérj valamit az nem baj, hiszen nézni is arra fogsz hogy lásd mit akarsz megfogni, tehát végső soron utána fordítod a controllernek az érzékelőt akaratlanul is.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák