Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Tigerclaw #14 üzenetére

    Ez szerintem off és a cikk szerves része, hiszen nagyon sokan várják és vizionálják jövő hétre az új iPhone-t is.

    Korábban azt olvastam, hogy az idei év egyfajta mérföldkő lesz, mert majd nagyon sokan akarják egyszerre lecserélni a régi iPhone-t újra.
    Design váltás is lesz, ami igazából az i6 óta nem volt igazából. A mostani X-Xs 11 mind az eredeti i6 "szappantartó" designra hajaz összességében.
    Plusz sokan vették az X-et és a legtöbb iPhone-os kétévente cserél telefont. Tehát annak is épp itt az ideje...
    Ja és én is most akarom lecserélni a régi ütött kopott i6-ot egy i12 pro ra. :D

    De a lényeg, hogy ez az év szerintem - és egyes pletykák szerint is - kiemelt év iPhone eladás szempontjából. Ezért kiemelt téma, hogy jövő héten bemutatják-e vagy sem. Én is úgy gondolom - illetve a korábbi keynoteokból következtetve - egy upgrade apple watch és egy iPad nem elég ahhoz, hogy elvigyen egy ilyen "Event"-et. Túl kevés.

    Azt reálisnak tartom, hogy bemutatják az új iPhone-t is - azért mégiscsak ez a termék produkálja a legnagyobb eladást náluk - ami majd csak októbertől, esetleg novembertől lesz rendelhető.

    De sok pletyka szól arról is, hogy az iPhone 12, a kiemelt helyzete miatt egy külön keynote-ot kap majd. Az indok is érdekes. Miszerint az iPhone bemutatók eddig mindig egy "special event" keretében kerültek bemutatásra és a jövő heti csak egy szimpla "event" lesz. Tehát nem lesz iPhone jövő héten.

    Hát, én kíváncsian várom. De azt tegyük hozzá, hogy aki iPhone-t akar venni, az nem fog lemondani róla 3-4 hét difi miatt. Úgy értem, hogy aki eddig várt, hogy iPhone-t vegyen vagy arra cserélje le a telefonját, az simán ki fogja várni a plusz egy hónapot ha arról van szó. Akinek meg mindegy volt, az már eddig is megvehette bármely konkurens telefonját, hiszen azok már "kijöttek", piacon vannak. Nincs konkurens bemutató a "közelben", ami elvihetné a vásárlók döntését másik irányba.

    Én pl már egy éve eldöntöttem, hogy bizony ideje lecserélni a telefont. A konkurencia nem győzött meg, ezért már fél éve eldöntöttem hogy következő iPhone-t fogom megvenni. Legalábbis ha olyan árban lesz, mint a mostani zászlóshajó. Aztán innentől kezdve plusz 1 hónap ide vagy oda, tökmindegy.

Új hozzászólás Aktív témák