Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konikan

    aktív tag

    válasz ¤Envy¤ #4 üzenetére

    Nálam is a harmadik rész nagyon tetszett 360-on, a negyedik még várat magára :) Jó hír, hogy ebben lesz íj, így a csendes lopakodós killek még mindig előnyben, rossz, hogy elég nagy valószínűséggel AK nem lesz :( :D

    "-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

  • Blyan

    félisten

    válasz ¤Envy¤ #83 üzenetére

    Ennyi.

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz ¤Envy¤ #83 üzenetére

    A gyönyörű grafika, a tájak, a nyitott világ, a fejlődés (ez a leírás még mindig ráillene egy grafikailag tuningolt Skyrim-re is!!! Plusz a gyűjtögetés, plusz az állatok...), a számtalan fajta fegyver és vezethetű jármű, az utóbbiak adta játékmenetbeli kvázi totális szabadság, ez mind hozzátartozik a Far Cry játékokhoz. Ez a valamennyire egyedi mix ami kiemeli a Far Cry játékokat az FPS-ek tengeréből, mert ezt mindet együtt kevés játékban lehet megkapni.

    Értem én, hogy te/ti elvagytok lőfegyverek meg kocsikázás nélkül is, és nem az adja a legnagyobb élvezetet, hogy lepakolt aknákkal robbantgattok fel kocsikázó rosszfiúkat, meg gránátokat hajigálva rongyoltok be az erődökbe, vagy sunyi módon jó messziről sniperrel szedegettek le mindenki, de könyörgöm ne tegyünk már úgy, mintha ez eddig (4 játékról van szó!) nem lett volna szerves része az eddigi játékoknak. Mer van egy nagyon rossz hírem: AZ VOLT. Akármennyire nem ez volt a kedvenc játékelemetek, akármennyire próbáljátok ignorálni, ezek akkor is benne voltak a játékokban. A Primalban nem lesznek. Ennek a fentebb említett egyedi mixnek kardinális elemeit hagynak ki majd ebből a játékból. Mégis Far Cry-nak hívják. Tegyük fel ha fordított helyzet lenne, kimaradna a gyűjtögetés, az állatok, meg a szép tájak, kapnánk egy valami posztapokaliptikus kopár open world lövöldét szörnyekkel, fejlődéssel, tonnányi fegyverrel meg vezehteő csotrogánnyal, vajon akkor nem éreznéd úgy, hogy ez nem is Far Cry játék, csak a márkanév farvizén akarnak felevezni egy tökmás játékkal? Van egy olyan érzésem, hogy de. Pedig akár ilyen verzió is lehetne, és ugyanúgy megtartana bizonyos elemeket az eddigi Far Cry játékokból, és ugyanúgy kihagyna másokat, mint a Primal.

    De megnyugtatlak, nekem akkor is sírna a szám, mert egy ilyen játék, mint amit az előbb vízionáltam ugyanúgy nem lenne egy tisztességes Far Cry cím, mint ahogy szerintem ez a Primal sem lesz az sajnos. És ahogy korábban mondtam: Az újdonságnak alapból örülök (bár a korszak totálisan nem érdekel az igaz), a problémát ott érzem, hogy Far Cry címnek fejlesztenek és adnak el valamit, ami olyan játékelemeket nélkülöz, ami eddig minden Far Cry játékban ott volt.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz ¤Envy¤ #87 üzenetére

    Azt veszem a szívemre ha nem bírják értelmezni amit írok. Ugyanis egy szóval sem írtam fentebb, hogy csak és kizárólag pl. a fegyverek lennének a FC lényege, hiába próbáltad ezt a számba adni. Egyébként figyeltél volna, pont előtte írtam le, hogy befejezem a panaszkodást, mert csak ugyanazt tudom fújni mint a pereces, többet nem tudok a témához hozzátenni, ideje továbblépni. De azt már nem bírtam ki, hogy egy olyan kommentre ne reagáljak, ami kiforgatja a mondandómat. Szóval jah, a Primal csalódás ellenére fogok tudni aludni.

    Nekem nincs bajom a 4. résszel amúgy. Inkább kis lépésben újítsanak egy általam szeretett játékon, mint kukázzák a sikeres formula felét újítás jogcímén. Bár asszem ez nem egy meglepő vélemény tőlem a fentiek után.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • #08052480

    törölt tag

    válasz ¤Envy¤ #83 üzenetére

    Rögtön cáfolni is tudlak, én nem ezért játszottam vele, és vettem meg. Lány vagyok, a lövöldözés nekem nem elég.
    A gyönyörű grafika, a tájak, a játékélmény, a nyitott világ, az állatok, a fejlődés, a gyűjtögetés, Vaas, ezek mind mind tették igazán jóvá a játékot számomra.

    Szoval ha a kovetkezo Far Cry vizisport jatek lenne ahol fejlesztheto uszonyu delfinek hatan kell versenyezni a naplementeben az is oke lenne, amig jo a jatekelmeny meg gyujtogethetsz is a nyilt vizen? Az meg hogy lany vagy, nem latom be miert igazolna a logikatlan ervelest.

    Kisse rohejesnek erzem, hogy - a hulyenek is nyilvanvalo modon - azert nevez az Ubi FC-nek egy olyan jatekot, aminek az egvilagon semmi keresnivaloja nincs a frencsajzban (sem tematikailag, sem jatekmenetileg), hogy vastagabb bort tudjon rola lehuzni (jah, de azert nevezzuk csak egyedi meg meresz huzasnak - mert a Sony ugye nem valami hasonlot mutogatott E3-on), a rajongok meg kepesek azzal vedeni, hogy "dehat ... legalabb ujitanak".
    Remelem kovetkezore korokre osztott rpg-kent reinkarnalodik, akkor majd megint lehet tancikalni, hogy mekkora kreativ agyak orolnek az Ubisoft malmaiban.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz ¤Envy¤ #92 üzenetére

    Én biztos nem fogok egy olyan játék miatt sírni, amiről még szinte semmit sem tudni, mert még... ki sem jött, hogy ez deakkoris mennyire rossz már.

    Jogos, jogos ... na nem mintha ilyesmit barki is csinalt volna itt :U :F

Új hozzászólás Aktív témák