Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz szupermacs #49 üzenetére

    Bocsánat, ha bárkit megbántottam. Nem volt szándékos. :N Talán kicsit ironizáltam is. Alapvetően próbálom megfejteni a saját régebbi viselkedésemnek/hozzáállásom a gyökereit is. Egy viszont biztos: Régen (1995) nem volt annyira egyszerű beszerezni 1-1 game-t (persze volt 576kbyte shop és kb. ennyi). És akkor ott is előfordult később, hogy olyan kulcsot kaptál a játékhoz, ami már fel volt használva (HL2-nél rendszeresen előfordult és nem valószínű, hogy a Valve kezelte ezt le rosszul). Én egyébként pont, hogy a warez ellen vagyok már teljes vállszélességgel.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • Dilikutya

    félisten

    válasz szupermacs #49 üzenetére

    Azért a demó hiánya nem teljesen megoldott még. A Steam-en visszatérítést csak az ott vásárolt játékra kérhetsz, ha máshol vetted, velük kell leboxolni (nem tudom, hogy megy, még nem volt rá szükségem). Másrészt sokkal kényelmesebb 2-3 Gb-ot letölteni, mint 30-at csak azért, hogy kipróbáljam. Pl. az új DOOM demója "csak" 7 Gb, a teljesre meg 55-öt írnak követelménynek. 10 Mbit/s ADSL-el ennek is kellett majdnem 2 óra lecsordogálni. Kevés helyen van 100+ Mbit/s DIGI...

    Nem tudom, hol élsz, de Szolnokon Auchan (ex-Cora), Media Markt 2004 óta van, 576kbyte kb. 8 éve, Tesco is 2005-2006 körül nyitott, előtte nem volt olyan üzlet, ahol videójátékokat lehetett venni. Talán egy helyen, ahol lehetett multiban játszani is. Budapest más, ott egymást érték az ilyen boltok bevásárlóközponton belül és kívül is már 2000 környékén is. PC Guru, Gamestar lemezmelléklet volt csak korábban nálunk, az viszont régóta.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák