2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ez borzalmas. Nagyon szép, nagyon vártam, nagyon retro a látvány, de ez a mozgás, a harc valami rettenetes. Mi volt az az autós pörgés valamelyik szegény Álcán? Remélem, Álca is lesz választható oldal, meg nem csak ilyen egyendizájn ellenségek lesznek, a többi TF játékban is zavart, keveslem a kiiktatható ismert Álcákat. Félek, hogy ez sem sikerül majd túl jól. A Steam-en már fent van, de ár még nincs. Vártam nagyon a 80-as évekbeli rajzfilmek és képregények látványvilága miatt, de a játékmenetvideó nem túl biztató. De azért meglátjuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) rodrigez

rodrigez
(senior tag)

WTF?!

[ Szerkesztve ]

(#3) .LnB válasza Dilikutya (#1) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tipikus hack 'n' slash mozgás animáció. Szerintem minden H'n'S játék kb ilyen. Nekem vizuálisan bejön bár nem emlékszem a mesékre, nem tudom mennyire hű azokhoz. De játszani nem fogok vele így se.

Mondjuk az a pörgés tényleg vicces.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#4) VooĐoo

VooĐoo
(tag)

1:54-nél az a gumicsikorgás a levegőben... jaj :D

PSN: Neon--Skyline

(#5) Dilikutya válasza .LnB (#3) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A sztoriról nem tudni semmit, vizuálisan egy az egyben a régi rajzfilm és képregény. Talán emiatt egy esélyt megérdemel, de az új árát aligha fogja megérni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Kingcold válasza Dilikutya (#5) üzenetére

Kingcold
(tag)

Már most imádom! :)
Az elmúlt 10 év Transformers próbálkozások (film) meg bekaphatják a bokámat!

(#7) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Mi a búbánatos isten nyila ez? Dragonball transformerekkel? Ez így ebben a formában mobilra is elég lett volna :(((

(#8) Def26 válasza gyuribácsi88 (#7) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Muszáj tölteni az 1080p oszlopot az excelben. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Nokia:On Windows Phone:Off

(#9) anulu

anulu
(PH! félisten)

az előzetes képek alapján nagyon vártam, de teljesen mást. így még ingyen sem kéne :(

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#10) Dilikutya válasza Kingcold (#6) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A filmek és filmes játékok igen, de készül két független Transformers játék is. Azok nem rosszak, szerencsére a robotok kinézete is távol áll a filmektől, nem 1:1 a régi rajzfilm és képregény, de azokra épülnek. Csak a War for Cybertronnal játszottam, az élvezetesebbnek tűnik ennél, ez talán játékmenetre még a filmes TF játékoknál is rosszabb.

(#11) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Hát ez elég Japcsis-ra sikerült. Gondolom a story meg a küldetések terén kb. 0 szinten fog állni. Hát ennél tényleg másra számítottan :( ... Egy játékteremben még elmenne egynek.

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#12) b.daniel

b.daniel
(senior tag)

Hát szerintem azért annyira nem borzalmas. Ahogy előttem is írták, tipikus hack 'n' slash. Ha van alatta egy vállalható sztori, meg kicsit érdekesebb küldetések, akkor még jó is lehet. Bár a levegőben csikorgó gumi az üt xD

(#13) Dilikutya válasza SunMount3r (#11) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Japánban tuti menő a Transformers, mintha lenne anime stílusú TF rajzfilmsorozat is. Ők nagyon bírják az óriásrobotos meg óriásszörnyes dolgokat, sokkal több ilyen filmjük van. Lehet, hogy a játékot is erre a piacra lőtték be, klasszikus dizájn valami hülye songokus verekedéssel ott biztos siker. Már a mindenféle megfeszített csuklós sugárlövésnél csóváltam a fejem. Pedig hogy vártam, hogy a 80-as évek robotjaival játszhassak, 31 évesen is érdekelt volna mondjuk egy War for Cybertron jellegű játékmenettel vegyesen földi és Cybertron-i meg egyéb űrpályákon.

(#14) Kr/\toS

Kr/\toS
(senior tag)

Stílusos megjelenés, kalapsz@r játékmenet. Brühü.

(#15) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

:Y :Y :Y Must have! Végre valami jó is lesz ősszel! :D

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#16) Micsurin

Micsurin
(PH! addikt)

Egy a bajom vele: Ütésnél megáll a kamera egy század secre :(

"Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me."

(#17) Z10N

Z10N
(PH! addikt)

Ez a cellshading varhato volt. Viszont a jatekmenet a mobil platformhoz kozelit.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.