Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz mephi666 #84 üzenetére

    Ezt meg tegyuk fel el is fogadom, de ennek mi koze a fizikai vs digitalis tartalom kerdesehez ? Amire en reagaltam az arrol szolt, hogy eltunik a fizikai adathordozo , mert nincs ra szukseg. Amirol en beszeltem ott a net sebessege maximum azt befolyasolja, hogy mennyit kell varnod ameg megkapod a termeket. Ez az egyik fele. A masik fele, hogy alapvetoen megint hogy jon ide az internet ? Itt annyirol van szo, hogybaz elmult evekben es a kovetkezo evekben alapjaiban megvaltozott es megvaltozik a tartalomfogyasztas, amihez fel kell majd zarkozni minden kozvetlenul es kozvetetten erintett szegmensnek, igy az ISP-knek is. Ertem en, hogy nincs mindenhol gigabit, de ugye te is erzed, hogy ebben a valodi problema nem a digitalis adathordozas terjedese, hanem maga a puszta teny, hogy nincs mindenhol gigabit ? A netflix is zarjon be csak azert, mert van olyan magyar falu ahova nem huznak ki 25mbitet ?

    Itt arrol van szo, hogy van egy minden szempontbol kedvezobb irany, aminek vannak alapveto korlatai. Ilyen a net sebessege. Nem az itt a gond, hogy a gugli probal megoldani valamit, hanem az hogy az ISP-k nem. En komolyan nem ertem, hogy miert nem latjuk ezt az osszefuggest.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák