Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Shokkolo #4396 üzenetére

    És az elején, még mielőtt "széthekkelted", tehát mikor megvetted, akkor is produkálta már ezt?
    Én is úgy látom jobb ha alapról indulsz újra. ÉS sztem először mindent a gyári csomagokkal...

    Mert igy egyelőre jóval több a kár mint a haszon (ha egyáltalán az van), mióta megvetted. :U

    Én is inkább ezért használom még mindig a 2.82-es gyári transmission csomagot mint valami újabb de nem gyárit, mert 1) Nem értek hozzá 2) Ez legalább működik.
    Pedig rohadtul idegesít hogy vannak jóval újabbak és mégsem használom/használhatom, mert olyan vagyok hogy mindig minden appból a legújabb kell, még ha beta is. :DDD De itt nem megyek bele ilyesmibe, mert rohadtul nem vágom.

    Anno az elején minidlna-t még meg tudtam oldani itteni tanácsokra és leírásokra alapozva, de többre nem vállalkozom. (Mondjuk kb 1 hét után kuka is lett, mert nem jött be, nem frissített ahogy elvártam, ahogy a twonky azóta is teszi - de erről anno volt is szó)

    Még a távolról elérés sem megy nálam, pedig ez érdekelt volna - és segítettek is többen, de meghaladta a képességeim (azt hittem vagyok ennyire értelemes, de mégsem :) )

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák