Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Nono0000 #4110 üzenetére

    Szia!

    Sajnos, csak átfutni van most időm, de nem találtam benne olyat, ami a hibára utalna.

    Ettől függetlenül két dolgot tudok javasolni... Nos, az első, hogy valamiért nem töltődött le az egész csomag, ezért mindig a rosszat teszi fel, aminek hiányzik a vége. Igaz, h akkor az ipkg-nak kiabálnia kellett volna, nomeg az md5 check-en sem jutott volna át, de miért ne? :DDD

    Tehát a cachelt fájlt mozgassuk át első körben a /mnt/HD_a2/admin mappába, azaz a HDD admin megosztásába:

    mv /i-data/md0/admin/zy-pkgs/PHP-MySQL-phpMyAdmin_1.0_arm_008.zpkg

    A második ötletemre pedig ezen sor adta az ihletet:

    2016-09-01 13:41:22 [ipkg][remove][13582]: --- [remove_data_files_and_list][441] keeping /usr/local/zy-pkgs/lib/libphp5.so (noaction=0)

    Nos, ezt a fájlt is mozgassuk át az admin könyvtárba!:

    mv /usr/local/zy-pkgs/lib/libphp5.so

    Nagyon fontos, hogy a nas webes felülete NE legyen megnyitva, amíg a műveletet végzed!

    No és ha ezek megvannak, akkor Go a felületre, majd frissíts rá a csomaglistára és csak aztán tedd fel a phpmyadmin-t!

    Elképzelhető, hogy még ez sem oldja meg a problémát, akkor majd FFp alól kell ránézni, hogy pontosan mit hiányol a php motor. Vagy teszed azt, amit én, hogy elfelejted a GUI-t és FFp alól feldobsz egy mysql csomagot. Én is használom Kodi adatbázisnak és megy minden gond nélkül.

    Ui.: mielőtt valaki belekötne, hogy miért mv-t használtam a parancsokban, amikor szimplán ki is törölhettem volna. Nos ennek egyszerű oka van! Mégpedig az, hogy nem ismerem annyira az ipkg-t (mindig is entware-t használtam, így a tesója, az opkg ismerős csak), tehát nem tudom, h hogyan kezeli azt, ha hiányzik egy fájlja. Így jobb azokat megtartani, nehogy valami gond legyen. :))

    @M_AND_Ms

    Teljes mértékben egyet értek, hogy az NFS jobb, node egy mezei sambának is ki kéne tolnia a HD filmet 2-es bitrátával... Itt szerintem is hálózati gond lesz.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák