Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz TH448 #16 üzenetére

    Kedves TH448,

    Örülnék, ha a logikai hibákra konkrét példákat hoznál. Nem azt mondom, hogy nem fordulhat elô ilyen, de arra kényes vagyok. Mondtam már, hogy mi volt az eredeti szakmám :DDD Csúsztatásokkal meg nem foglakozom. Sôt! Az háborít föl a legjobban. Egyenesen megmondom, hogy mi a véleményem, nem szoktam manipulatív eszközöket használni. Azt meg egyáltalán nem tudom, hogy mi az, hogy Logikai csúsztatás. :Y

    Példa:''Ezt kell(ene) utánozni, nem a ''piros pumát''!

    Ezzel azt akartam mondani, hogy nem a materiális külsôségeket kéne fölkapni, hanem azt, ami igazán érték. A következô írásomból remélhetôleg megérted majd, hogy mire gondoltam. ;)

    mert
    AZ IGAZSÁG FÖLMAGASZTALJA A NEMZETET; A BÛN PEDIG GYALÁZATÁRA VAN A NÉPEKNEK...''

    Figyelembe véve az előtte lévő bekezdést is, nem hinném, hogy Krisztusnak bármi baja lenne a ''piros pumával''. Azon kívül ezek így csak üres szavak.
    OK. Valóban Britney Spears neve sokkal jobban ideillett volna. :W A piros puma szerintem is cool. (nekem is olyan volt Mo-on...igaz akkor még nem volt divatban :Y )

    Annyit azért hadd mondjak, ha a piros puma nem is a legjobb jellemzôje az értékrend fölborulásának, de amit írtam, nem üres szó csupán. Nekem legalábbis nem az.

    Idézeteket bárki össze tud szedni.

    Mi a bajod egy olyan idézettel, ami odaillik? :F


    [Szerkesztve]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák