Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Neck #400 üzenetére

    - kicsi a kijelző felbontása

    i7-ről beszélünk ugye, nem mai darab, de szerintem a képe meg így is szép.

    - a gyári navi fos, a Google Maps meg nem mindig érzékeli, ha másik útvonalat választok, nem hajlandó átkapcsolni (több kollégánál ugyanez)

    Egyetértek, de én pl már évek óta Waze-t használok, miért nem azt használod?

    - minimálisan nedves ujjal már nem nyit az ujjlenyomat olvasó, több ujjal is próbáltam (több kollégánál ugyanez)

    Mióta van Face ID, tényleg fényévekkel jobb, ajánlom próbálj ki egy olyat.

    - nem lehet rá olyan billentyűt telepíteni, amivel lehet swype-olni, mert pl a Mail alkalmazás nem engedi használni

    Ezt nem tudom, mert nem érintett soha.

    - Nem tudok csak úgy, a BT ikon hosszú nyomására bemenni a BT eszközök közé, váltani köztük - helyette elő kell keresni a settings ikont, és bemenni a menübe
    - Ugyanez a Wifivel

    Most nincs előttem i7, de pl XS-sen ha hosszan nyomsz a beállításra ki lehet választani Wifi/Bluetootu-t, és ha rámész belevisz a menüjébe egyből.

    - a giroszkóp van, hogy fixen meghülyül, hiába forgatom a telefont, marad fekvőben. Ezt is sok embernél láttam már hibának

    Szintén azt tudom mondani nálam nincs ilyen.

    - Vannak appok, pl Skype for Business, ami úgy befagy, hogy hosszú 20-30 mp-ekig nem csinál a telefon semmit.

    Ez nálam akkor fordul elő ha frissül az iOS, és az appokat még nem frissítették a fejlesztők.

Új hozzászólás Aktív témák