Új hozzászólás Aktív témák

  • CPU001

    csendes tag

    válasz #08052480 #23 üzenetére

    Látom szívügyed ez a B kategóriás TPS, ennek örülök. Azt meg nem mondtam hogy nem játszottam vele. VÉGIG nem játszottam. Azért különbség. (most ugye az egyről van szó). És én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ezek a játékok nagyon hasonlóak (csak hogy neked tetszőbben fejezzem ki magam). A főhős kivétel nélkül szuper erővel rendelkezik, amit egy nagyon gyenge sztorival próbálnak ellensúlyozni, és ha nem értesz úgy mond a játék játszásához valóban érdektelenné válik az a maximum 3 kivégző mozdulat, amit egy gyakorlatlan játékos tud. És nem. Nem ebből a videóból szűrtem le mindezt. Tapasztalat. Azt mondod hogy itt kivételesen az áramot lehet ilyen "művészi" szinten használni? Oda ne rohanjak. Azért a végeredmény mégiscsak az hogy össze vissza ugrál a karakter és a fegyvere fénycsíkot húz, a "látvány" kedvéért. Valahogy az ilyen látvány már sokszor visszaköszönt az ilyen játékokban, csak mondjuk tűz effekt formájában. Szóval ez lenne az újítás. Nem tűz, meg mágikus erő, hanem áram. Értem. Nem akartam ennyire leszólni a játékot, mert ettől még lehet élvezetes, csak te se mondj nekem ellent úgy, hogy te sem játszottál még vele. Max az 1-el. És azért tudjuk jól, hogy a szám növekedése nem egyenes arányos a fejlődés mértékével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák