Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz markknight #46 üzenetére

    Az NFS-t mára egy elég nagy utálat övezi. Teljesen jogosan. Amit az EA művel ezzel a címmel, az szégyen. Én a 2015-ös (erről még logout-ra is írtam anno) és 2017-es részt (erről meg a PS4 topikba írtam, de logout-omon is megtalálható) is végigtoltam. Mindkettő szar. Szerintem még a The Crew 2 is jobb arcade autós játék ennél a kettőnél. De az egészben az a lényeg, és nem lehet elmenni szó nélkül mellette, hogy a Forza Horizon a mérce, az etalon. Teljesen jogos ha mindenki azokhoz hasonlítja az NFS részeket.

    Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy attól még mert játszok/játszottam vele, attól egy játék se lett jó. Nem tűntek el a hibái. Simán el tudom képzelni az előző részek alapján, hogy ez se jó. Bár biztatóak voltak szerintem a gameplay-ek róla amiket láttam. Érdekel is a játék. Majd sorra kerül. Viszont azt nem látom, hogy egy FH-hoz képest ez 8/10 lenne.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz markknight #46 üzenetére

    Egy PC-s játéktól legalább PC szintet el lehetne várni nem? A grafika vagy ocsmány vagy homályos...lehet választani. Butáskodsz csak.
    Élvezetes vezetni? Mármint azta a lebegő téglát, ami a középponján fordul? Oké. Ertem én, hogy nem látott még valaki autót, de akkor nem mindeki más a hülye. Kontent lehet benne, de a tálalás egy forintot nem ér. Neon fény meg carbon hood az autótuning óvodája. Hiába élvezetes csukott szemmel, ha ránézek hánynom kell. Játszhatok órákig vele, attól még olyan és ugy néz ki, ahogy. Lehet később elviselhetőbb, ha már szétcseszte a szemed. :DDD

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Új hozzászólás Aktív témák