Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz markknight #46 üzenetére

    Az NFS-t mára egy elég nagy utálat övezi. Teljesen jogosan. Amit az EA művel ezzel a címmel, az szégyen. Én a 2015-ös (erről még logout-ra is írtam anno) és 2017-es részt (erről meg a PS4 topikba írtam, de logout-omon is megtalálható) is végigtoltam. Mindkettő szar. Szerintem még a The Crew 2 is jobb arcade autós játék ennél a kettőnél. De az egészben az a lényeg, és nem lehet elmenni szó nélkül mellette, hogy a Forza Horizon a mérce, az etalon. Teljesen jogos ha mindenki azokhoz hasonlítja az NFS részeket.

    Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy attól még mert játszok/játszottam vele, attól egy játék se lett jó. Nem tűntek el a hibái. Simán el tudom képzelni az előző részek alapján, hogy ez se jó. Bár biztatóak voltak szerintem a gameplay-ek róla amiket láttam. Érdekel is a játék. Majd sorra kerül. Viszont azt nem látom, hogy egy FH-hoz képest ez 8/10 lenne.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák