Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz orion1025 #74 üzenetére

    Na kérlek, ismerősi köröm laza 90%-a kocka, programozó, sokuk game-addikt.
    Pár statisztika a "korcsokról" (magam is beleértve, de nem fogom leírni, ezek közül mi igaz rám):

    Harcművészetek (külön kiemelem, mert Én speciel ezt tartom a legtöbbre, de a többiért is minimum nagyfokú tisztelet jár):
    - 2 fő kempo-mester (1, illetve 3 dan)
    - 1 fő kendo-mester
    - 1 fő jiu-jitsu "közel mester" (még asszem két vizsga van hátra)
    - 1 fő 3danos judo-mester
    - 1 fő thai-box versenyző
    - 1 fő mma-versenyző
    - 1 fő kyokushin - jiu jitsu kevert harcművészetet oktatott egészen a közelmúltig (januárban lett vége a dolognak)

    Vannak még köztük továbbá, akik versenyszinten csinálják, vagy család miatt csinálták a következőket:
    - kajak-kenu
    - úszás
    - hosszútávfutás
    - ping-pong
    - amatőr versenyeken, illetve heti rendszerességgel 90%uk szokott focizni

    Kapcsolatok:
    - 3 fő egyedülálló perpill
    - 2 fő idén házasodik (nyilván +2 a házastárs)
    - többieknek barátnő/élettárs van

    És igen, ezzel a mondatoddal egyet tudok érteni:
    "Más az értékrend, fejben erősen vissza vannak maradva, gyerekes tévhitük van az életről, stb., stb., szóval a szememben nem emberek."

    A következő kikötésekkel:
    - hála égnek más az értékrendünk, mint neked
    - az eddigi hozzászólásid alapján nem biztos, hogy ők (mi) vagyunk fejben visszamaradva, de valóban, teljesen máshogy gondolkozunk, mint te
    - gyerekes tévhitük van az életről: Hát, nekem pont a tiéd tűnik annak, legalábbis én kb 8 évesen lehettem ezen a szinten agyilag, aztán kinőttem

    Az, hogy a szemedben nem vagyunk emberek, nagyon szépen köszönjük, az eddigiek alapján, amit leírtál, kizártnak tartom, hogy bárkire lehet pozitívabb dolgot mondani, mint hogy a szemedben nem ember, és a gondolkodása teljes mértékben eltér a tiédtől. :R

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Djuree #121 üzenetére

    Nem fogom leírni, mert nem kérdeztem meg róla senkit, hogy név szerint leírhatom-e, és nem is szeretném, mert teljesen hülyének nézne. Ez így is adott, amiért aktívan teszek is, de súlyosbítani nem szeretném. :DDD

    Ennyit segítek, bár abban a körben nem vagyok benne, nem tudom mennyire általános (kérlek, ha ebből kiderül, akkor se írd le a nevét Te sem)
    - kb 185 magas az emberünk, illetve magyar ember által készített kardja van, a markolatán gyönyörű fekete bőr bevonattal, amit Ő maga készített, és asszem Pesten edz valahol (nem tart edzést, csak látogatja). :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Djuree #124 üzenetére

    Huh, azt hittem, ennyiből már be lehet lőni. :DDD
    Őszintén fogalmam sincs, mekkora a kendo-s társaság itt magyarországon, de valahogy mindig azt hittem, hogy nagyon kicsi (x<100).
    Jah, a szakszavak esetleges hiányáért meg elnézést kérek, Én csak rövidbotokkal tanultam bánni, de azt se komoly szinten, nameg annak se emlékszem a nevére, mert mindig csak úgy hívtuk, hogy add ide az odabaszt. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz mekker #132 üzenetére

    Szerintem meg még ez se szűkíthető le ennyire, Én inkább úgy gondolom, hogy aki amatőrként bezombul egy játék elé 5-6 órára, és nolifer, meg stb, az játékok nélkül is az lenne. Régen ugyanezek TV-t néztek, ugyanennyit. Azelőtt meg mittudomén, háború volt. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák