Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • captainm

    tag

    válasz Norb€€€ #5 üzenetére

    Pont hogy minőségi játék nincs igazán okostelefonra. Ma már alig tudsz olyan, újonnan elkészített játékot letölteni, amiben ne lenne valamilyen limit, vagy in-app vásárlás, vagy ránk erőltetett reklám. Mobilon könnyű törni a játékokat, így ott nem éri meg másmilyen szoftvert fejleszteni. Vitára nagyon kevés az ilyen cím, sokkal több a valódi, AAA kategóriás játék. Sajnos túl kevés fogyott a gépből a magas ára és a kezdetben is szegényes játék felhozatal miatt és a sony a helyett, hogy még 10-20 kiváló címet lefejlesztett volna rá, hogy felélessze az eladásokat, inkább lemondott róla. Nekem van vitám, kiváló játékok érhetőek el rá, abszolút reklám és idegesítő arany és másmilyen vásárlásra kihegyezett játékelemek nélkül. Ez manapság szerintem priceless.
    Aki amúgy a magas játék árak miatt szidná a Vitát: online a store-ból sokszor elérhetőek akciósan régebbi, kompatibilis PSP címek és Vita játékok is!

  • captainm

    tag

    válasz Norb€€€ #10 üzenetére

    Mobilra nem nagyon fejlesztenek már AAA-s címeket, portok jönnek ki rá maximum mostanában, minden más reklámokkal, vagy a képedbe tolt vásárlási opciókkal operál sajnos, ezt untam meg már nagyon.
    Vitára valóban nem jönnek már ki jobb címek, pont ez a fő probléma. Egy újabb Wipeout, vagy egy Gran Turismo sokat dobna az eladásokon szerintem, ahogy a PSP játékok árának csökkentése is. Nemrég voltak jó akciók PS Network-ön, 890 Ft-ért lehetett PSP címeket szerezni rá, Motorstorm-ot például. De nem ritka a Vita játékok kapcsán is az 1800-2500 Ft-os árszabás, így vettem meg pár jó játékot :)

Új hozzászólás Aktív témák