Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aron1988

    tag

    Nevetséges.. Kiadják gyakorlatilag teljesen üresen a játékot, közel 0 kontenttel, kb. 1 óra alatt kiismerhető játékmenettel, unalmas ismétlődésekkel teli. Persze már 1 évre előre elkészítve le van gyártva minden tartalom, amiben egy minimális spiritusz is van, amik végre adnak valami újrajátszhatóságot, valami csavart, valami színt a játékba.

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz duvi #2 üzenetére

    Az UBI üzletpolitikájával van bajom. Mintha GTA játékot adnának ki autózós rész nélkül, de már a Beta alatt 5 kiegészítőt bejelentenek videoban, többek közt a vezetés fícsörrel... Kiváló játék a Divison, gyönyörű a grafikája.. de valjuk be, a konkurenciákhoz képest eléggé egydimenziós a játékmenete. Bicskanyitogató provokációnak tartom, hogy a játék legnagyobb hiányosságait "javító" DLC áradatot gúnyosan belebegtetik az emberek előtt 9 hónappal előre. Nem akarok beleszólni, olyan a játék, amilyen. Sokan szeretik, nem is rossz. De ez a húzás az UBItól gusztustalan volt.

    [ Szerkesztve ]

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz AGE-T #15 üzenetére

    Én is hasonló véleményen vagyok a játékról, jó, hogy te is leírtad. Engem már többször darabokra szedtek érte, remélem téged nem találnak be érte az itteni őstagok. Nekem is csak egy 1 dimenzios monoton sandbox mobiljátékra emlékeztetett. Esküszöm ha ilyen kis instance-okra feldarabolnák a jelenlegi játékot meg beraknának egy lowest grafikai opciot, azt hinném ilyen free to play telefonos játék. Az akciórész is gyenge, az AI is, nem változatosak a helyszínek, a fegyverek, a játékmechanikák, a küldetések. Nincs jelentős különbség a karakterek között, nincs meg az igazi fejlődésélmény, a fejlesztési rendszer dögunalmas, csak stat-skálázásról szól, szó sincs horizontális fejlődési, specializálódási lehetőségekről. A PvP a jelenlegi játékmechanikákkal és sebzésmodellel maga a vicc, egy Battlefield Heroes alfa verzio is jobb nála. Az, hogy ilyen a game az óriáskiadók fröccsöntött játékfolytatás világában, nem is csodálom. Legyen jó marketing, grafika, DLC, micropayment, 10 éves konzolos kisfiúnak is legyen sikerélménye, manapság ez a menő a "nagy neveknél".

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Új hozzászólás Aktív témák